KAPLAN – Amerika’da Kaliteli Dil Eğitiminin Adresi

KAPLAN – Amerika’da Kaliteli Dil Eğitiminin Adresi

KAPLAN Amerika’da Mükemmel Lokasyonlar Sunuyor

Dil eğitiminizi nerede almak istersiniz? Newyork’ta Empire State binasında dil eğitimi almaya nedersiniz? Belki de dersten çıkınca kendinizi Miami’nin muhteşem sahillerine bırakmayı tercih edersiniz. Ya Los Angeles? Dünyanın en ünlü şehrinde hem dil eğitimi alıp hem de yaşamak siz de çok cazip geliyor mu? İşte KAPLAN size bunlar gibi birçok avantajı beraber sunuyor.

New York, NYEmpire State Building 63. kat.
NewYork, NYManhattan’da Central Park ve Times Meydanı arasında.
New York, NYEast Village ile New York University’ye yakın olacaksınız.
Dean College, MABoston’a 45 dk. mesafede, Dean College bünyesinde eğitim.
Boston, MABoston merkezinde.
Cambridge, MAHarvard ve MIT üniversitelerinin bulunduğu şehirde.
Boston, MABoston Merkezinde, Northeastern University bünyesinde eğitim.
Washington DCBaşkentin merkezinde eğitim imkanı.
Miami, FLMiami’nin en populer caddesi olan Ocean Drive’da mükemmel bir konumda.
Philadelphia, PAAmerika’nın en populer üniversiteşehrinin merkezinde olacaksınız.
Chicago, ILChicago şehir merkezinde.
Chicago, ILIllinois Institute of Technology bünyesinde eğitim alacaksınız.
Seattle, WASeattle şehir merkezinde.
Seattle, WAHighline Community College bünyesinde eğitim. Seattle’a 20 dk. mesafede.
Sacramento, CACalifornia eyaletinin başkentinde eğitim alacaksınız.
Santa Barbara, CACalifornia’nın en populer sahil şehirlerinden birinde İngilizce öğreneceksiniz.
San Francisco, CASan Francisco’nun merkezinde eğitim.
Berkeley, CAUniversity of California’dan 2 blok uzaklıkta.
San Diego, CAŞehir merkeznine 15 dk. mesafede La Jolla’da.Sahile 5 dk uzaklıkta.
Irvine Valley College, CAIrvine Valley College bünyesinde eğitim. Los Angeles’a çok yakın olacaksınız.
Whittier College, CAWhittier College bünyesinde eğitim alacaksınız. Los Angeles sadece 20 km uzağınızda.
Los Angeles WestwoodUCLA (University of Los Angeles) bir kaç dakika yürüme mesafesinde eğitim alacaksınız.

Genel İngilizce Eğitimi

KAPLAN Amerika’da İngilizce öğrenmek için gerçekten de en iyi seçeneklerden biridir. Bundan en önemli etken tabii ki yıllardır uygulanmakta olan başarılı eğitim programları ve özenle seçilmiş eğitim kadrolarıdır. Genel İngilizce eğitiminiz oldukça kapsamlı bir içeriğe sahip olacak.Genel İngilizce derslerinizin odak noktası , öncelikle sizin günlük İngilizcede verimli iletişim kurmanızı garantilemektir. Geniş çaplı müfredat, tüm dil becerilerinizi geliştirir, kendinizden emin ve açık bir şekilde İngilizce okumanıza, yazmanıza ve konuşmanıza yardımcı olur.

Eğitim yoğunluğunuzu siz belirleyebilirsiniz. Dilerseniz standart eğitim programına katılarak haftada 20 saat eğitim alabilirsiniz.Dilerseniz eğitim yoğunluğunuzu, seçmeli derslerle arttırarak çok daha verimli bir eğitim alabilirsiniz. Seçmeli dersler güncel olaylar, iş ingilizcesi, akademik ingilizce, TOEFL/IELTS hazırlık, yazma ve kelime bilgisi, konuşma, telaffus, deyimler, yerel kültür, edebiyat ve sinema çalışmaları gibi dersler içerebilir.

KAPLAN dileyen öğrencilerine haftada 7 saat tamamlayıcı yapıda çalışma içeren ek ders imkanı veriyor.Tamamlayıcı yapıda dersleriniz, öğrendiklerinizi pekiştirmede ve seçilmiş kitaplar, bilgisayar üzerinden dil alıştırmaları ve etkileşimli bilgisayar programları kullanarak üzerinde en fazla çalışmanız gereken alanları geliştirmenize yardımcı olur.

İndirimli Uzun Süreli Programlar / Akademik Dönem ve Akademik Yıl

Amerika’da 6 ay ve üzeri eğitim almayı planlıyorsanız, KAPLAN’in özel indirimli fiyatlarından yararlanmanızı öneriyoruz. Akademik dönem ve akademik yıl programlarına katılarak hem daha az ödeyin, hem daha yoğun eğitim alın.

Akademik yıl veya sömestir programları yurtdışında veya Türkiye’de yabancı dilde üniversite eğitimi almayı planlayan öğrencilerle; İngilizce seviyelerinin iyi bir düzeye gelmesini isteyen herkes için ideal programlardır. Akademik sömestir programları çoğunlukla 20-24 hafta arasında değişirken akademik yıl programlarının süresi 32-36 haftadır.

Bu programlar çoğunlukla yılın belirli tarihlerinde başlar. Program boyunca öğrencilerin genel İngilizce bilgileri yanında ihtiyaçlarına göre iş İngilizcesi, sınav hazırlık programları veya Akademik ingiizce gibi alanlarda da ilerlemesine çalışılır. Programlar aynı zamanda herhangi bir tarihte başlayan dil kurslarına göre %15 – 30 civarında daha ekonomik olduğundan ekonomik paket programlar olarak da adlandırılır.Çok tercih edilen Bu programlara katılmaya karar verdiğinizde hem istediğiniz tarihte yerinizi garantilemek, hem de vize işlemleri nedeniyle gecikme olmaması için, başlangıç tarihinden 2 ay önce başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz.

TOEFL IBT Sınavına Hazırlık

Kaplan Aspec’in dünyaca tanınmış olan TOEFL ve Akademik İngilizce kursları, sizi TOEFL IBT sınavının dört bölümünün tamamına hazırlar ve üniversitede başarıyı getirecek akademik İngilizce becerilerini vurgular. Kurs; TOEFL odaklı okuma, yazma, dinleme ve konuşma açıklamalarını ve sınav soruları üzerinde sıkça pratik yapmayı içermektedir. Sekiz tam zamanlı TOEFL IBT deneme sınavı, sizin sınava ve sınav ortamına alışmanızı sağlar. Haftalık eğitim 20 saat TOEFL ve Akdemik ingilizce, 15 saat de yapısal çalışma dersi içermektedir.

Kurs Süresi4-16 Hafta
Ders Süresi45 Dk.
Sınıf mevcudu12-15
Giriş SeviyesiTOEFL IBT 53
En küçük yaş16
Başlangıç tarihleriHer 2 haftada bir.

GMAT, GRE ve SAT Hazırlık Programları

Eğer amacınız tanınmış bir Amerikanüniversitesi ya da yüksek okulunda ön lisans veya önlisans derecesi almaksa, GMAT, GRE veya SAT sınavını geçmeniz gerekir. KAPLAN uluslararası öğrencileri bu zorlu sınavlara hazırlamada uzmandır. Bunu da Kaplan tarafından geliştirilmiş olan özel eğitim materyalleri ve eşsiz müfredatı ile başarır. GMAT (Graduate management Admission Test) ABD’de MBA eğitimi almak isteyen öğrenciler için gerekli koşuldur.KAPLAN sizi sınava ayrıntılı gözden geçirme, deneme sınavları, ve dil becerisi uygulamaları ile hazırlıyor. Ayrıca KAPLAN öğrencileri, resmi bir GMAT test merkezinde ” Ultimate Practice Test”‘e (Son deneme sınavı) girerek sınav formatını ilk elden görmüş olurlar. Haftalık eğitim 12 saat GMAT hazırlık ve 20 saat yapısal çalışma dersi içermektedir. Program kitapları kurs fiyatına dahildir.

Kurs Süresi12 Hafta
Giriş SeviyesiTOEFL IBT 79
En küçük yaş16
Başlangıç tarihleriHer 2 haftada bir.

GRE (Graduate Record Examination) Amerika’da master ve doktora yapmak isteyen öğrenciler için ön koşuldur. KAPLAN sizi sınavlara, sözel becerilerde güçlü konsantrasyon, stratejiler ve analitikyazma ile sınava hazırlıyor.Haftalık eğitim 12 saat GRE hazırlık ve 20 saat yapısal çalışma dersi içermektedir. Program kitapları kurs fiyatına dahildir.

Kurs Süresi12 Hafta
Giriş SeviyesiTOEFL IBT 79
En küçük yaş16
Başlangıç tarihleriHer 2 haftada bir.

SAT, Amerika’da lisans öncesi kabuller için kullanılan, eleştirisel düşünme becerileri için standartlaştırılmış bir sınavdır. KAPLAN öğretmenleri sizi etkileşimli ortamda etkin test stratejileri ile hazırlar, ve sizin sınav gününe kadar motive olmanızı ve sınava odaklanmanızı sağlar. Haftalık eğitim 16 saat SAT hazırlık ve 16 saat yapısal çalışma dersi içermektedir. Program kitapları kurs fiyatına dahildir.

Kurs Süresi8 Hafta
Giriş SeviyesiTOEFL IBT 79
En küçük yaş16
Başlangıç tarihleriTemmuz ve Ağustos
YerBoston