Dil Okulları Bütçe Analizi

Dil Okulları Bütçe Analizi

Size Özel Dil Okulu Araştırma Bütçe Analizi ve Raporlama Hizmetimizden Yararlanın!

ELT Yurtdışı Eğitim müşterilerinin yararlandığı ayrıcalıklı ve profesyonel danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. ELT danışmanları olarak bizler, her müşterimizin kendi ihtiyaçlarına, maddi olanaklarına ve tabii ki tercihlerine uygun seçeneklerin araştırılması ve kişiye özel danışmanlık hizmeti verilmesinin önemine inanıyoruz.

Size Özel Analiz ve Raporlama Nasıl Yapılıyor?

Bunun için sizden başlangıç olarak birkaç temel veri almamız gerekiyor. Sizin için çalışma yapabilmemiz, çok sayıda ülke, şehir, okul, program ve fiyat aralığı içinden size en uygun olabilecek seçenekleri ortaya çıkartabilmemiz için şunları bilmemiz gerekiyor

  1. Hangi ülkeye gitmek istiyorsunuz? Tercih ettiğiniz şehir/şehirler var mı?
  2. Eğitiminize ne zaman başlamak istiyorsunuz?
  3. Ne kadar süre eğitim almak istiyorsunuz?
  4. Hangi amaçla dil eğitimi alacaksınız?

Hazırlanan Raporlamada Neler Göreceksiniz?

Raporunuzda yukarıdaki sorulara verdiğiniz temel bilgiler esas alınarak ELT danışmanınız tarafından size 4 farklı seçenek belirlenecek ve bu seçeneklerin tüm detayları ve maliyetleri, güncel kampanya ve promosyonları karşılaştırmalı olarak size sunulacaktır. Raporunuzda ayrıca tercih ettiğiniz bölgedeki konaklama, sosyal ortam, is ve çalışma olanakları hakkında bilgiler de yer alacaktır.