EC ENGLISH GOLD COAST DİL OKULU

EC English Gold Coast; Surfer Paradise’ ın kalbinde, restoranlara, barlara ve plaja yakın modern bir binadadır.

Okul bünyesinde, interaktif tahtalar, öğrenci lobisi, öğrenci dinlenme odası, bilgisayar odası, wifi ve üniversite danışmanlık hizmeti veren bir birim bulunmaktadır.

EC English’in Gold Coast’taki merkezinde eğitime katılım için minimum yaş 18 olarak belirlenmiş olup, ortalama sınıf mevcutları 13 öğrenciden oluşmakta, okul bünyesinde 5 tane sınıf bulunmaktadır.

Öğrenim materyali ve uygulamaları, öğrencinin yaşı ve olgunluğu göz önünde bulundurularak öğrencinin bireysel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde sunulur.

EC, Gold Coast’taki ana plajlara 3 dakikalık yürüme mesafesindedir.

EC ENGLISH GOLD COAST DİL OKULU FİYATLARI

EC Dil okulu fiyatlarında yıl boyunda ELT öğrencilerine özel %30 ve üzeri indirim imkanı sunulmaktadır.

Aşağıda okulun sunduğu programlara göre fiyatları, konaklama, kayıt ücreti ve diğer tüm hizmetler için hazırladığımız tabloyu inceyebilir, Avustralya’da İngilizce kurs fiyatlarıyla ilgili ELT şubelerinden ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

İngilizce dil eğitimi amacınıza göre belirleyeceğiniz farklı kurs seçenekleri bulunan EC dil okulunun Gold Coast’ taki merkezinde alacağınız kurs türlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Genel İngilizce

Genel İngilizce kursu, etkin iletişim kurma ve İngilizce kullanımınıza güvenme yeteneğinizi geliştirmenin ideal bir yoludur. Etkileşimli yazılım, bireysel ve grup çalışması kullanarak dilbilgisi, telaffuz ve konuşma öğretimine yönelik dinamik yaklaşımımız, okuma, yazma ve dinleme becerilerinizi geliştirirken öğrenmeyi ilgi çekici ve eğlenceli hale getirir.

Yarı Zamanlı İngilizce

Avustralya’da haftada 50 dakikalık 20 dersi içerir Turist veya çalışma vizesi ile gidecek öğrenciler için uygundur. (Öğrenci vizesi sahipleri ya da öğrenci vizesine başvuracak öğrenciler için uygun değildir.) Dersler, daha etkili iletişim kurmanıza yardımcı olacak temel dil becerilerine (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) odaklanır.

Yarı Yoğun İngilizce

Avustralya’da haftada 50 dakikalık 24 dersi içerir, böylece daha fazla geliştirmek istediğiniz alanlara odaklanmak için sınıfta ekstra zaman sağlar. Program, Avusturya öğrenci vizesine başvurmaya uygundur ve part time çalışma olanağı sağlar.

Yoğun İngilizce

Yarı Yoğun programdan 24 dersin yanı sıra 4 beceri geliştirme dersinden oluşan Avustralya’da haftada 50 dakikalık 28 dersi içerir. Kariyer fırsatlarınızı veya sınav tekniklerinizi geliştirmenize veya deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olacak çok sayıda seçmeli ders arasından seçim yapın. Tam zamanlı program, Avustralya’daki bir öğrenci veya turist vizesi üzerinde çalışmaya uygundur.

İş İngilizcesi

EC Avustralya dil okullarının sunduğu bu program son derece uzmanlaşmış öğretim modeli olarak her durumda iletişim kurmanızı, meslektaşlarınızla etkileşime girdiğinizden emin olmanızı ve son derece spesifik hedeflere ulaşmak için İngilizce dilini kullanabilmenizi sağlayacaktır.

İngilizcenizi geliştirmenin yanı sıra, diğer birçok iş ingilizcesi becerisini de geliştirebileceğiniz bu program ile birlikte; sorunları çözme, toplantılara hazırlanma ve bakış açınızı tartışma yeteneğinizi de geliştirmiş olacaksınız.

Finans ve bilim başta olmak üzere birçok sektörün uluslararası dili olan İngilizce sizin de mesleğinize donanım katacak, kariyerinizi önemli bir noktaya taşımanıza fayda sağlayacaktır.

IELTS Sınav Hazırlığı

Ielts sınavına hazırlık için planlanmış olan bu kurs, sınavda istediği skoru alarak başarılı olmak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

IELTS sınavında başarılı olmak için hangi konular üzerinde çalışmanız gerektiğini görmenizi sağlayacak becerileri size verecek olan bu kursa 20 ders, 24 ders ve 28 ders olarak katılım sağlanabiliyor.

Standart (20 ders) , Standart Plus (24 ders) ve Yoğun( 28 ders) Ielts hazırlık kursu olarak tercih edilebiliyor.

Akademik Dönem/Yıl İngilizce

Yurtdışında bir dönem, kendinizi başka bir ülkeye tamamen kaptırırken İngilizce öğrenmenizi sağlayacak ideal bir ‘boşluk yılı’ deneyimidir.

Yurtdışında Akademik Dönem Programları her altı haftada bir başlar. İstediğiniz yeterlilik seviyesine ulaşmak için kendi dil seviyenize göre 24, 36 veya 48 hafta eğitimi seçebilirsiniz.

Her hafta konuşma, dinleme, dil bilgisi, kelime bilgisi ve telaffuza odaklandıkça İngilizcenizin sürekli nasıl geliştiğini göreceksiniz. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için ilerlemeniz düzenli olarak izlenecek, kurs sonunda ulaşmış olduğunuz dil seviyenizi belgeleyen bir sertifikaya da sahip olacaksınız.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Avustralya’da İngilizce eğitimi almak için için EC English Gold Coast merkezini tercih eden öğrenciler, okul dışı zamanlarında muhteşem manzaralar için dünyanın en yüksek konut kulesi Q1’in gözlem güvertesini ziyaret edebilir, Southport, Nobby ve Coolongatta gibi ünlü plajlarda sörf dersleri alabilirsiniz.

Infinity Maze’in ses efektleri ve görsel yanılsamalarında kaybolup, bilgilendirici iş danışmanlığı çalışmalarına katılabilirsiniz.

KONAKLAMA

EC English Gold Coast şehrinde Aile Yanı Konaklama ve Yurt (Rezidans) Konaklama seçeneği olarak 2 farklı seçenek sunulmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

Yabancı bir ülkede dil eğitimi görürken İngilizce konuşulan ailenin bir parçası olmak isteyen, ülkenin kültürünü yaşayarak öğrenmek isteyen öğrencilerin tercihidir. Kaldığınız ailenin evinde kendinize ait yatak odanız olacak, ev sahipleriyle birlikte kahvaltı ve akşam yemeklerinizde sosyalleşerek dilinizi de geliştirme fırsatı yakalayacaksınız. EC English’in sunduğu tüm ailelerin okula mesafeleri toplu taşıma ile 20 ile 45 dakika arasında olacak şekilde ayarlanmaktadır.

Öğrencilerin yanında kaldığı tüm aileler okulun yetkilileri tarafından düzenli olarak denetlenmekte ve kontrol yapılmaktadır.

Yurt Konaklaması

Bu konaklama türünde, paylaşımlı öğrenci evi apartmanları sunulmaktadır. Dünyanın farklı yerlerinden gelen sadece öğrencilerin bulunduğu bu ortamda özgürlüğü seven öğrencilere bütçesine uygun tek kişilik, çift kişilik oda seçenekleri sunulmaktadır, oda seçeneğinin yanı sıra özel banyolu ya da ortak kullanım alanı olan standart banyolu seçenekler de tercih edilebilir. Bu konaklamalarda self catering hizmet verilmekte olup, öğrenciler dilerse kendileri için ortak kullanımı olan mutfaklarda kendi yemeklerini pişirebilirler.

EC English’in sunduğu bu konaklamalarda wifi, televizyon, barbekü, balkon, asansör, spor tesisi gibi ücretsiz olanaklar sunulmaktadır.

GOLD COAST ŞEHRİ HAKKINDA

Gold Coast; Avustralya’nın doğu kıyısında kilometrelerce kumlu plajlarla çevrili bir sörf cennetidir. Avustralya’nın 6. Büyük şehri ve turizm başkentlerinden biri olarak bilinen Gold Coast, yüksek gökdelenlere, yağmur ormanlarına ve birçok gece kulübü ve turistik merkeze de ev sahipliği yapmaktadır.

Dünyanın her yerinden yılda 3 milyon turist in ziyaret ettiği şehir elit bir belde statüsüne kavuşmuştur.

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

EC English’in Avustralya Gold Coast Şehrinde yer alan merkezine yurtdışında dil eğitimi almak amacı  ile her yıl farklı milletlerden yüzlerce öğrenci gitmektedir.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA