Bilgi İste
Amerikada Staj

Turizm Stajı
Amerika'nın en popüler turistik tesislerinde staj yapma imkanı!

Amerika'da Staj

Turizm eğitimi aldıysanız Amerika'da maaşlı turizm stajı olanağından yararlanmalısınız. Amerika'nın en populer turistik tesislerinde edineceğiniz bu deneyim sizi çok daha farklı, değerli ve görünür hale getirecek.

Internship Programı

Turizm alanında Amerika'da 12-18 ay süreyle yasal ve sigortalı olarak çalışma deneyimi edinebilirsiniz. Program ABD Dışişleri Bakanlığına bağlı kuruluşlarca yürütülüp, denetleniyor.

Başvuru, işlemler, süreç

Amerikada turizm stajı için başvurular yıl boyu yapılabiliyor. Başvuru için mezun olmayı beklemenize gerek yok. En ideal turistik işletme ve pozisyonlar için mümkün olduğunca erken başvurmak avantaj sağlıyor.

Turizm Pozisyonları

ELT ile Amerika'da turizm stajı için çok sayıda seçeneğiniz var. Florida, California, Nevada gibi turistik eyaletlerde casino ve resort işleri sizi bekliyor. Unutmayın, erken kayıt olmanın size sağlayacağı çok sayıda avantaj bulunmakta.

Aşçılık ve mutfak sanatları

Aşçılık üzerine eğitiminiz ya da mesleki deneyiminiz varsa Amerika'da aşçılık stajı (Culinary Trainee) programımıza katılarak kendinizi geliştirebilir, prestijli bir kariyerin kapılarını ardına kadar açabilirsiniz.