LSI DİL OKULLARI

LSI DİL OKULLARI

LSI DİL OKULLARI – ABD

8 ülke ve 15 şehirde bulunan LSI dil okulları 1965’ten beri öğrenci odaklı İngilizce eğitim kurumların başında gelir. Yıl içinde yaptığı kampanyalar ve promosyonlar ile Türk öğrencilerin tercih ettiği okullardandır.

Tüm merkezlerin lokal ve uluslararası akreditasyonları mevcuttur. Amerika dışında İngiltere, Malta , Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda ‘da bir çok şubesi bulunur.

Önerilen programlar:

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • Üniversiteye Hazırlık
  • İş İngilizcesi
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • Genç Öğrenciler için İngilizce

LSI Amerika Dil Okulları

LSI BOSTON DİL OKULU

New England’ın merkezinde yer alan LSI Boston öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına ekonomik olarak cevap verecek niteliktedir. Ders sonrası katılacağınız aktiviteleri okul panosundan takip edebilir, eğitim hayatınıza renk katabilirsiniz. LSI kampanyalı fiyat teklifi için en yakın şubemizdeki dil okulu danışmanı ile mutlaka iletişime geçiniz.

LSI NEW YORK DİL OKULU

Amerika’nın ve dünyanın iş, kültür, sanat merkezi olan New York dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için her zaman popüler bir lokasyon olmuştur. Şehrin merkezinde yer alan Manhattan iş saatlerinde oldukça hareketlidir. Siz de bu dinamik şehirde iyi bir okulda eğitim almak isterseniz , LSI New York ders ve konaklama içeriklerinizi incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ELT Tavsiyesi: Özgürlük Anıtı’nı görmeden ve Empire State Binası’na çıkmadan eğitiminizi tamamlamayınız !

LSI SAN DIEGO DİL OKULU

Kaliforniya eyaletinin en güneyinde Meksika sınırında yer alan bu şehir öğrenci hayatı için çok fazla fırsat sunmaktadır. LSI San Diego yılların verdiği birikim ile öğrencinin ihtiyaçlarına odaklanır ve İngilizce eğitimindeki eksikleri tamamlar.
Siz de okula bisiklet ile gitmek ve okul sonrası güneşin tadını çıkartmak istiyorsanız LSI San Diego için harekete geçin.

LSI SAN FRANSCISCO / BERKELEY

San Francisco deyince akla sisler içinde kırmızı Golden Gate köprüsü ve yokuşlu renkli yollar gelmektedir. Berkeley ise kısa mesafede tren ya da otobüs ile ulaşabileceğiniz bir öğrenci kentidir. Bu bölgede yer alan LSI Berkeley dil okulunda eğitimini tamamladıktan sonra akademik departmanla iletişime geçebilir ve Amerika’da lisans ya da yüksek lisans programlarına başvurabilirsiniz. Kaliforniya eyaleti ve San Franscisco bölgesi kolej ve üniversite seçimi için geniş bir yelpaze sunar. LSI Amerika dil okullarından eğitim alan öğrenciler her zaman kurum ve kalite için referans olmuşlardır.

Sizi de mutlu ve başarılı referanslarımızdan görmek için en yakın ofisimize bekliyoruz.