Fransa Yaz Okulları

blank

Deniz, güneş ve Kültür sentezi Nice!

12-17 yaş öğrencilerimiz için dünyanın en ünlü yaz okullarından Azurlingua, 20 yıllık tecrübesi, yüksek memnuniyet oranı ve şehir merkezindeki okullarıyla yazın Fransa’nın güney şehri Nice’de deniz kenarında mükemmel bir eğitim paketi sunuyor!

Akdeniz’in kıyısındaki kent, etrafını çevreleyen tepeler sayesinde rüzgarlardan korunup kışları dahi ılıman kalan iklimini deniz esintileri ile renkleniyor.
Alanında uzman grup liderlerimiz tarafından hazırlanmış programlar ve 20 yıllık tecrübesi ile sizler için keyifli bir öğrenim süreci sunuyor!

Azur Lingua Okulu, Nice kentinin kalbinde yer alıp, her türlü ihtiyacınızı destekler nitelikte ve kapasitededir. Okul denize sadece bir kaç dakika yürüme mesafesindedir. Ana bina derslik ve öğrenci yurtlarından oluşurken, ek binada okul yönetimi ve tesislere erişebilirsiniz. Ders dışı etkinlerin sayısı bir hayli yüksek olan okulda, öğrenciler için tenisten su kayağına, dalış kurslarına kadar birçok aktivite düzenleniyor.

Uluslararası öğrencilerin homojenize olarak dağılımının yapıldığı sınıflarda eğitim Fransız öğretmenler tarafından verilir. Kelime bilgisi, gramer yapılandırması ve Fransızca eğitimizi geliştirmeye yönelik haftada 20 ders eğitimi veren program pazartesiden cumaya sizin için özel olarak hazırlanmıştır.

OKUL: AZUR LINGUA / NICE, FRANCE
BAŞLANGIÇ: 26 Haziran – 20 Ağustos 2017
YAŞ GRUBU: 12-17
2 HAFTALIK PROGRAM: 1.580 EURO
3 HAFTALIK PROGRAM: 2.340 EURO
4 HAFTALIK PROGRAM: 3.100 EURO

Program Ücretine Dahil olanlar

  • Genel Fransızca (haftada 20 ders)
  • Parc Imperial ve Estienne D’Orves Yurdu Paylaşımlı oda konaklaması (Tam Pansiyon)
  • Kayıt ücretleri
  • Eğitim materyalleri
  • Kurs sonu katılım sertifikası
  • Ücretsiz sınırsız wifi
  • Çift yönlü havaalanı transferi
  • Yaz okulu servisi
  • Haftada 1 tam ve 2 yarım gün gezi

Yemek ve Konaklama

Öğrencilerimiz Azurlingua okullarının yurtlarında 2-3 ve 4 kişilik odalarda kalarak dünyanın birçok farklı ülkesinden gelmiş diğer öğrenciler ile arkadaşlık kurup dil pratiği yapabilirler. Konaklamalar her gün temizliği yapılan hijyenik odalarda 24 saat güvenlik sağlanarak sunulmaktadır.
Öğrencilerimize yurtlarda tam pansiyon yani üç öğün yemek sunulmaktadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeğini okul tarafından karşılanırken öğrenciler düzenlenen gezilere katıldıklarında yemekleri kendilerine paket olarak servis ediliyor.

Okuldan Görüntüler

Fransa Yaz Okulu
Fransa Yaz Okulları
Fransa yaz okulları
Fransa'da Yaz Okulu
Fransa'da Yaz Okulları
Fransa Yaz Okulu
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank