Easy School of Languages

Feltom, European Language Label, IALC, ELT Council ve Bildungurlaub tarafından akredite edilen Easy School of Languages, alanında uzman bir dil eğitimi okuludur. Öğrencilerin daha iyi eğitim almaları ve dil kullanımı konusunda kendilerine güvenlerinin yerine gelmesini sağlamaktadır. Her öğrenci ile birebir ilgilenilerek öğrencinin gelişimi yakından takip edilmektedir. Akademik ekipler tarafından tasarlanan kendilerine özel bir eğitim sistemine sahip olan okul öğrencilerin kapsamlı bir eğitim almalarını sağlamaktadır. Okul bünyesinde eğitim veren öğretmenlerin tamamı TEFL Sertifikalı, Cambridge ESOL CELTA ve Trinity TESOL sertifikalıdır. Okul öğretmenleri, öğrenmeye devam eden, yaşam boyu öğrenme felsefesini izleyen eğitimcilerdir. Easy Shool of English bu özellikleriyle Malta dil okulları arasında önemli bir yer edinmiştir.

Okul Olanakları

Okul binası Valletta’nın merkezinde yer almaktadır. Okulun binası tarihi bir binadır. Yakın zamanda restore edilen binadaki bütün sınıflar akıllı sınıf kapsamındadır. Toplamda 15 sınıfta ders yapılmaktadır. Binada yer alan test merkezinde öğrenciler başlangıçta sınıflarına yerleştirilmek üzere deneme testine tabi tutulmaktadırlar. Okulun tamamını kapsayan yüksek internet bağlantısı öğrencilerin sürekli çevrimiçi olmalarını garanti etmektedir. Öğrencilerin derslerden sonra dinlenebilecekleri bahçeler ve kafeteryalar bulunmaktadır. Malta’nın başkentinde yer almanın sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Öğrenciler derslerden sonra ve boş vakitlerinde mağazaları, tarihi yerleri, müzeleri, bar ve kafeleri gezebilirler. Malta her bütçeye uygun seçenekler sunabilmektedir. Okul binası engelli öğrencilerin kullanımı için de elverişlidir. Engelli öğrencilerin kayıt sırasında ihtiyaç duyduğu ekipmanları okula bildirmesi yeterli olacaktır. Her katta engelli kullanımına uygun sınıflar ve tuvaletler de yer almaktadır.

Easy School of Languages Dil Eğitimleri

Yetişkinler İçin Kurslar
Easy School of Languages, dil eğitiminde iletişimsel yöntemi tercih temektedir. Bolca pratik yaptırarak dil eğitimi verilen kurslarda öğrencilerin kendilerine olan güveni yerine gelir ve İngilizceyi kolayca kullanmaya başlarlar. Dersler dijital yazılımlar, kitaplar ve multimedya gereçleri üzerinden sürdürülmektedir. Dersleri veren bütün eğitimciler ana dili İngilizce olan ve Cambridge sertifikalı öğretmenlerdir. Bu kurslara katılabilmek için en az 18 yaşında olmak gerekmektedir. Kursa katılan her öğrenciye katılım sertifikası verilmektedir. Genel İngilizce, iş İngilizcesi ve sınavlara hazırlık seçenekleri bulunmaktadır.

Gençler için kurslar
11 yaşından itibaren bütün öğrencilerin kabul edildiği programlardır. Bu programlarda veli onayı gerekmektedir. Aynı zamanda bu programa katılan öğrenciler yalnızca aile yanı konaklama yapabilirler. 17 yaşına kadar olan bütün öğrenciler katılabilir. Haftada 20 saat ders yapılmaktadır. Sınıflarda en fazla 15 kişi bulunacaktır. Kurs sonunda öğrencilere sertifika verilmektedir.

Öğretmen Yetiştirme
Easy School of Languages, İngilizce öğretmeni yetiştirme ve Cambridge sınavlarına hazırlama konusunda başarılı bir yöntem izlemektedir. 21 yaşından büyük her öğretmen adayı bu kurslara katılım sağlayabilmektedir. Kursların sonunda katılımcılara sertifika sağlanır. Bu kurslara katılmak için B2 seviyesinde dil hakimiyetinizin bulunması gerekmektedir.

Staj Programı
18 yaşından büyük öğrencilerin katılabileceği kurslardır. Başlangıçta 2 hafta genel İngilizce eğitimi alınması gerekmektedir. Aynı zamanda en az b1 seviyesinde İngilizce biliyor olmanız gerekmektedir. Başlangıç eğitimlerinden sonra Easy School of Language’in iş ortağı olan işletmelerde staj yapmaya başlayabilirsiniz. Kursun sonucunda öğrenciye staj yaptıkları şirket tarafından tavsiye mektubu yazılmaktadır. Aynı zamanda kursu başarı ile tamamladığınıza dair sertifika da tarafınıza sağlanacaktır.

Easy School Of English Konaklama

Easy School of Languages öğrencilerine 3 farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. Hangi konaklama seçeneğine katılacağınız zevkinize ve bütçenize göre değişiklik gösterecektir. Easy School of Languages konaklama hizmeti verdiği bütün daire ve evleri düzenli olarak denetlemektedir. Bu sayede öğrenci memnuniyeti yüksek tutulmaktadır. Ortak kullanımlı daireler, stüdyo daireler veya aile yanında konaklama sağlayabilirsiniz. Eğitime başlamadan önce konaklama seçenekleriniz için de rezervasyon yaptırmayı unutmayın. Yoğun dönemlerde istediğiniz konaklama seçeneğini tercih edemeyebilirsiniz. Malta’da dil eğitimi planınızı başlatırken konaklama konusuna ELT danışmanları sizinle bütün detayları paylaşarak size en uygun konaklama tipinin ayarlanmasında destek vereceklerdir.