Kanada dil okulları, akademik mükemmellik konusunda dünya çapında haklı bir şöhrete sahiptir. Kanada dil okulları, sıkı bir denetime tabidir.

🍁 Kanada; etnik, kültürel, geleneksel ve dinsel açıdan farklı yapıya sahip toplumlardan oluşan çokkültürlü bir ülkedir. Bunun sonucunda, Kanada’da özgürlük, farklılıklara saygı ve bir arada yaşama anlayışı oldukça gelişmiştir.

🍁 Yüz ölçümü olarak son derece büyük bir ülke olan Kanada, yabancı dil eğitimi için sayısız fırsatlar barındırır. Vancouver’dan New Brunswick’e kadar; gereksinimleriniz, hedefleriniz, bütçeniz hatta iklim tercihinize uyacak bir dil okulu mutlaka mevcuttur.

🍁 Kanada’da dil eğitimi alırken konaklama ihtiyacınız için çok fazla seçeneğe sahip olursunuz. Dilerseniz aile yanı konaklamayı tercih edebilir, dilerseniz öğrenci yurtlarında kalabilirsiniz. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte daire kiralamayı da düşünebilirsiniz.

🍁 Kanada ’da uzun dönemli kayıtlarda haftalık 158 CAD’dan başlayan ücretlerle hemen kaydınızı yaptırabilir, dil eğitiminize en kısa sürede başlayabilirsiniz.

Hayalinizdeki eğitim Kanada dil okullarında

Size en yakın ELT ofisine uğrayın, dil hedeflerinizi beraber değerlendirelim. Dilerseniz iletişim formumuzu doldurun, Kanada dil okulları konusunda danışmanlarımız ücretsiz bilgilendirmede bulunsun.

Ücretsiz Bilgi Al

Hangi ülkeler hakkında bilgi almak istiyorsunuz?