Ulearn English School Dublin

Ulearn English School Dublin

Ulearn English School Dublin

İrlandalı eğitimciler tarafından 1988 yılında kurulan dil okulu 30 yıldır eğitim dünyasında yer alan oldukça eski bir eğitim kurumudur. Bu kadar uzun süredir İrlanda Dil Eğitimi dünyasında olmaları onları zirveye taşımaktadır. 60’tan fazla ülkeden öğrenci kabul eden okul ACELS, MEI ve QQI tarafından akredite edilmektedir. Birçok denetlemeden 100 üzerinden 100 puan alan okul alanında uzmanlaşmış bir dil okuludur. St. Stephens Green parkının yanında yer alan okul eşsiz konumu ile de diğer okullardan ayrılmaktadır.

Ulearn School Eğitim Programları

Genel İngilizce Dersi
Sabah, öğle veya akşam saatlerinde katılım sağlayabileceğiniz, haftada 15 ila 20 saat ders yapılan programlardır. İş-Çalışma vizesi dahilinde katılım sağlanabilmektedir. Oldukça ekonomik olan bu derslerde ilerleme esastır. Gelişiminiz öğretmenleriniz tarafından sürekli olarak denetlenmektedir.

IELTS Sınav Hazırlığı
IELTS sistemi öğrencileri akademik olarak değerlendiren dereceli bir sınav sistemidir. IELTS hazırlık sınıflarında öğrencilere sistematik bir program dahilinde sınava hazırlanma imkânı tanınmaktadır. Geçmişte yapılan sınavlar üzerinden denemeler yapılmaktadır. Öğrencilerin okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerileri sınava uygun bir şekilde geliştirilmektedir. Öğleden sonra ve akşamları bu kurslara katılmak mümkündür. Öğrencilerin katılacağı sınıflar IELTS değerlendirmesine göre değişiklik göstermektedir. Yani kursa başlamadan önce hangi seviyede hazır olduğunuz test edilmektedir.

Cambridge FCE Hazırlık Kursları
Akademik yıl boyunca dilediğiniz zaman katılabileceğini bu kurslarda öğrencilere sınava hazırlanırken ihtiyaç duyacakları bütün materyaller temin edilmektedir. FCE uluslararası geçerliliği bulunan bir sınavdır. Sınav sonuçları profesyonel ve akademik hayatta geçerlidir. Bu kurslarda A1 ile C2 seviyeleri arasında gelişim sağlanmaktadır. Öğrenciler karmaşık metin okumaları yapar, tartışma ve münazaralar ile konuşma yeteneklerini geliştirirler. Pratik dil becerilerini geliştirmek esastır.

Birebir İngilizce Dersleri
Genel İngilizce derslerine ek olarak alabileceğiniz birebir dersleri tek başına da alabilirsiniz. Kişisel yetenekleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre ders programınız belirlenerek eğitim yapılacaktır. Aynı zamanda dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz yerde birebir derslere katılım sağlayabilirsiniz. Birebir derslerde çok daha hızlı gelişme sağlanmaktadır. Ders materyalleri okul tarafından sağlanacaktır.

İş İngilizcesi Kursu
Bireylere özel veya şirketlere özel olarak sunulan bu kurslarda profesyonel hayatın gerektirdiği dil becerilerinin kazandırılması hedeflenmektedir. Eğitimler profesyonel hayatta aktif olarak yer alan yöneticiler ve çalışanlar tarafından verilmektedir. Eğitimler süresince ara sınavlar ve çeşitli durumlar oluşturularak gelişimler takip edilmektedir. Deneme dersleri ücretsizdir.

İşe Yerleştirme ve Staj Programları
ULearn School öğrencilerine iş hayatında yer edinebilmeleri için yardımcı olmaktadır. Bu hizmet ücretsiz olarak öğrencilere sunulmaktadır. Öğrencilerin iş aramaya başlarken CV oluşturmalarına yardımcı olunmaktadır. Aynı zamanda ortak iş ağlarında yer alan işverenler ile görüşmeler ayarlanmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin banka hesabı açmalarına, PPS numarası edinmelerine ve Dublin’de konaklama yapmalarına yardımcı olunmaktadır. Ulearn ile iş birliği içerisinde olan işe yerleştirme ajansları sayesinde kendi isteklerinize en uygun kariyer seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Gençler için Kurslar
Ulearn, 18 yaşına kadar olan öğrencilerine sunduğu gençlik programlarında oldukça başarılıdır. 15 kişilik sınıflar oluşturularak eğitim paketi, kültür paketi ve aktivite paketleri dahilinde öğrencilere ders verilmektedir. Öğrenciler dil eğitimlerinin yanı sıra katılım sağladıkları paketin içeriğine göre geziler ve aktivitelere katılacak ve konaklama seçeneklerine sahip olacaklardır. Kursların sonunda öğrencilere mezuniyet belgesi tahsis edilmektedir.

Ulearn School Konaklama

Öğrencilerin rahatını düşünen okul yönetimi onlara ev sahibi ailelerin yanında veya şehir merkezinde bulunan dairelerde konaklama fırsatı sunmaktadır. Öğrenciler derslerin yanı sıra fazla sayıda aktivite, gezi ve sportif faaliyetlere katılarak eğitim süreçlerini tamamlamaktadırlar. Öğrencilerin eğitim süreçlerini aktif bir şekilde tamamlamaları dil öğrenmeleri açısından oldukça önemlidir.

feltom
Felca
EnglishUK
British Council
ialc
UED
Quality English
icef