THE LANGUAGE GALLERY

THE LANGUAGE GALLERY

THE LANGUAGE GALLERY – İNGİLTERE

Tüm dünyada üç farklı ülkede altı şehirde hizmet veren The Language Gallery, İngiltere’nin en büyük üç şehrinde hizmet vermektedir. Dil eğitimi alan öğrencilerden %97’si The Language Gallery’i arkadaşlarına önermektedir. Memnuniyet oranının böyle yüksek olduğu bir okulda dil eğitimi almak herkes için büyük bir ayrıcalıktır. Uygun fiyatlı ve kaliteli olan TLG, ELT’nin en fazla önerdiği İngiltere Dil Okulları arasındadır.

Dil eğitimi yanından İngiltere’de sunulan sertifika programları ile diğer okullardan ayrılan The Language Gallery, profesyonel hayattan gelen bir çok öğrenciye de ev sahipliği yapmaktadır.

Konaklama olarak öğrencilerine farklı seçenekler sunan okulda, ister gerçek İngiliz kültürünü yaşayabileceğiniz ailelerde kalabilir, isterseniz de sizin gibi dil öğrenmeye gelen yabancı öğrencilerle paylaşımlı yurtlarda konaklayabilirsiniz.

Önerilen Programlar

  • Genel İngilizce
  • Yarı Yoğun İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Sertifika Programları
  • Sınav Hazırlık Programları
  • Üniversite Hazırlık Programları
  • Spesifik alanlar için İngilizce

LONDRA

Tüm yetkili kurumlardan akredite olan TLG London, şehir merkezinde yer alan klasik binası ile öğrencilere hizmet vermektedir. Tüm dünyadan gelen çeşitli milletlerin oluşturduğu güzel karmada öğrenciler hem dil hem farklı kültür öğrenme şansına sahip oluyorlar. Leicester Square, China Town, Big Ben gibi yerlere çok yakın yerde konumlanan TLG London, hafta sonu yaptığı şehir dışı gezilerle öğrencilerin öğrenme yetisini her zaman canlı tutmayı başarıyor.

ELT Tavsiyesi: Haftasonu gezilerine katılarak diğer Avrupa şehirlerini keşfedin!

BIRMINGHAM

İngiltere’nin en büyük ikinci şehri olan Birmingham, aynı zamanda 5 büyük üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır. İngiltere’nin kuzey batı bölgesinde yer alan bu şehirde öğrencilerin en çok tercih ettiği dil okulu TLG Birmingham şubesidir. Okulda sunulan Genel ve Yoğun İngilizce programları tüm uluslararası öğrenciler tarafından en fazla seçilen programdır.

Minimum 18 yaşında ki öğrencilerin kabul edildiği TLG Birmingham’da konaklama olarak aile yanı odaların sunulması size gerçek İngiliz kültürünü yakından tanıma şansı sağlayacak.

MANCHESTER

Dünya futbol tarihine adını altın harflerle yazdırmış olan bu şehirde dil eğitimi alan öğrenciler, hem eğitim hem de eğlencenin tadını doyasıya çıkartma fırsatı yakalıyor. Piccadilly Tren İstasyonu’nun çok yakınında olan TLG Manchester şehir merkezindeki konumu ile Türk öğrencilerinde en popüler okullarından birisidir. 6 adet sınıfın bulunduğu okul, yıl boyunca öğrencilere çeşitli programlar dahilinde hizmet vermektedir.

Aile yanı ve yurt konaklama seçeneği sunulan TLG Manchester’da dönem dönem sunulan promosyonlardan faydalanabilirsiniz.