EC English Cape Town

blank

EC English birçok farklı ülkede hizmet veren zincir dil okuludur. Amerika, İngiltere, Kanada, Malta ve Güney Afrika’da da şubeleri bulunmaktadır. Arka planda ve denizin içinde yer alan görkemli Masa Dağı ile Cape Town, doğal güzelliklerle dolu büyüleyici bir şehirdir. İngilizce eğitiminizi alırken, derslerden sonra kalan vaktinizde şehri gezebilir, sörf yapabilir ve bisiklete binebilir ve birçok eşsiz mekanı keşfedebilirsiniz. Kentin kalbinde yepyeni bir tasarım ile yer alan EC English Cape Town, ünlü Long Street’in sadece birkaç sokak uzağındadır. Mağazalar, alışveriş mekanları ve cafeler için mükemmel bir konumdadır. 2006 yılında açılan okul fantastik tesisleri ile sıcak, misafirperver ve tarihi miras olan yenilenmiş bir binada yer almaktadır.

EC English Dil Okulunda, Genel İngilizce programlarının yanında, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, sınavlara hazırlık ve akademik dönem programları bulunmaktadır. EC Cape Town‘da yeteneklerinizi, sizin için çalışan bir hızda en üst düzeye çıkaracaksınız. Yeni Başlayan ya da farklı düzey de bir öğrenciyseniz, İngilizce bilginizi hızlı bir şekilde geliştirecek, konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda özgüven kazanacaksınız.

Genel İngilizce

Genel İngilizce Kursunda, haftada 20 derslik, küçük bir grupla dersler alacaksınız. Bu da size İngilizce dilini pratik bir şekilde anlamanızı sağlayacak ve akıcılığa kadar götürecektir. Dört iletişim becerisinde sizi eğitirken güveniniz artacaktır: Konuşma, dinleme, okuma ve yazma. Ayrıca, bu eklentilerle haftada 20 ders saatini uzatmayı ve yoğunlaştırmayı da seçebilirsiniz.

Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce programları, Genel İngilizce dersleri dahil olmak üzere haftada 30 dersten (22.5 saat) oluşmaktadır. Ayrıca, çok çeşitli Özel Odak seçeneklerinde haftada 10 ders daha alarak kursunuzu kişiselleştirmenizi sağlar.

Okul kapasitesi 180 kişilik olup, 12 derslik mevcuttur. Merkez içerisinde ücretsiz Wifi internet erişimi, kütüphane, çalışma odası, öğrenci salonu bulunmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Okulun sunduğu konaklama seçeneklerinden öğrenci yurdu veya aile yanı konaklama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Öğrenciler kendi yaşam tarzlarına en uygun gelecek seçeneği tercih edebilirler. Yurtlar başka ülkelerden vatandaşlar ile kaynaşma fırsatı sunarken, aile yanında kalmak sürekli pratik yapma imkânı sunarak avantaj sağlar. Öğrenciler bütçelerini gözden geçirerek kendilerine en uygun konaklamayı seçebilirler. EC English Cape Town‘da tüm birimler öğrencilerin ihtiyacı olan desteği en detaylıca sunmaktadır.

EC Güney Afrika Dil Okulu
EC Güney Afrika Dil Okulu
EC Cape Town
EC Cape Town
EC English Cape Town
EC English Cape Town
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank