GENEL BİLGİLER

EC English birçok farklı ülkede hizmet veren zincir bir dil okuludur. Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta ve Güney Afrika’da da şubeleri bulunmaktadır. Arka planda ve denizin içinde yer alan görkemli Masa Dağı ile Cape Town, doğal güzelliklerle dolu büyüleyici bir şehirdir. İngilizce eğitiminizi alırken, derslerden sonra kalan vaktinizde şehri gezebilir, sörf yapabilir ve bisiklete binebilir ve birçok eşsiz mekanı keşfedebilirsiniz. Kentin kalbinde yepyeni bir tasarım ile yer alan EC English Cape Town Dil Okulu, ünlü Long Street’in sadece birkaç sokak uzağındadır. Mağazalar, alışveriş mekanları ve cafeler için mükemmel bir konumdadır. 2006 yılında açılan okul fantastik tesisleri ile sıcak, misafirperver ve tarihi miras olan yenilenmiş bir binada yer almaktadır.

EC English Dil Okulunda, Genel İngilizce programlarının yanında, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, sınavlara hazırlık ve akademik dönem programları bulunmaktadır. EC English Cape Town’da yeteneklerinizi, sizin için çalışan bir hızda en üst düzeye çıkaracaksınız. Yeni Başlayan ya da farklı düzey de bir öğrenciyseniz, İngilizce bilginizi hızlı bir şekilde geliştirecek, konuşma, dinleme, okuma ve yazma konusunda özgüven kazanacaksınız.

EC ENGLISH CAPE TOWN DİL OKULU FİYATLARI

Güney Afrika Dil Okulları arasında önemli bir yere sahip olan ve Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve Malta gibi ülkelerde de kampüsleri bulunan EC English, dünyanın önde gelen zincir dil okullarından biridir. Gidilen döneme, eğitim süresine ve eğitimin türüne ve konaklama seçeneğine göre değişiklik gösterebilen İngilizce dil okulu fiyatları aşağıda sizin için listelenmiştir. Yıl boyunca devam eden, ELT öğrencileri için özel olarak düzenlenmiş indirim ve promosyonlarla ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce

Genel İngilizce kursunda, haftada 20 dersi, küçük bir grupla alacaksınız. Bu da size İngilizce dilini pratik bir şekilde anlamanızı sağlayacak ve akıcılığı arttıracaktır. Dört iletişim becerisinde sizi eğitirken, güveniniz artacaktır: Konuşma, dinleme, okuma ve yazma. Ayrıca, bu eklentilerle haftada 20 ders saatini uzatmayı ve yoğunlaştırmayı da seçebilirsiniz.

İngilizce + Safari

EC Cape Town’daki İngilizce kursunuzu 2 günlük safari için heyecan verici bir fırsatla birleştirin. Yanınızda uzman bir rehberle, Afrika’nın Büyük Beşleri’ni görmek adına (aslanlar, leoparlar, gergedanlar, filler ve mandalar) bir tur yapın. Safari yapmak gerçekten unutulmaz bir deneyimdir; güzel manzarayı, vahşi yaşamı ve akşam kamp ateşinin etrafında oturmayı çok seveceksiniz.

Şehirde İngilizce

20 Genel İngilizce ve 10 Özel odaklı dersten oluşan bu dinamik kursta, Cape Town’da İngilizce öğrenirken şehri de deneyimleyeceksiniz. Sınıf dışında her hafta bir ders sınıf arkadaşlarınızla, İngilizce öğrenerek ve bölgeyi tanıyarak geçireceksiniz. Başlayan her yeni gün, İngilizce kursunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için size ilham verecektir. Öğrenciler dünyanın her yerinden EC Cape Town’a geliyor. Farklı kültürlere maruz kalacak, dünya görüşünüzü genişletecek ve Cape Town’da benzer düşünen insanlarla pratik yaparken becerilerinizi geliştirecek ve kalıcı arkadaşlıklar kuracaksınız.

İş İngilizcesi

Cape Town’da kariyerinizi artırmak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenin. EC’de iş için İngilizce kursuna katılırsanız dünyanın her yerinde fırsatlar yakalamaya hazır olacaksınız. Sunulan son derece uzmanlaşmış öğretim, her durumda iletişim kurmanızı, meslektaşlarınızla etkileşime girdiğinizde kendinizden emin olmanızı ve son derece spesifik hedeflere ulaşmak için İngilizce dilini kullanabilmenizi sağlayacaktır. İngilizce seviyenizi geliştirmenin yanı sıra, diğer birçok iş yeri becerisini de geliştireceksiniz. Sorunları çözme, toplantılara hazırlanma ve bakış açınızı tartışma yeteneği, kariyeriniz ilerledikçe çok değerli olacaktır.

IELTS Sınav Hazırlık

EC Cape Town’ da IELTS için eğitim alın ve bu değerli sınava güvenle hazırlanın. EC Cape Town’un IELTS sistemi, sınav stratejisi, sınav düşüncesi ve daha geniş İngilizce dil becerisinin temel alanlarına odaklanmaktadır. EC Cape Town’ın IELTS kursu, mümkün olan en iyi IELTS sınav sonucunu almanıza yardımcı olmayı hedefliyor. Yüksek eğitimli öğretmenleri ile Cape Town’da IELTS sınavında başarılı olmak için üzerinde çalışmanız gereken becerileri belirlemenize yardımcı oluyor.

Akademik Sömestir / Yıl

İngilizce’yi dört temel dil becerisinde nasıl kullanacağınızı haftada seçmeli olarak 20 / 30 derslik programlarda uzun dönemde öğrenin.
Bu kurs boyunca mükemmel rehberlik, ilerleme takibi ve ayrıntılı geri bildirimlerden yararlanacaksınız. İngilizce becerileriniz geliştikçe ve güveniniz arttıkça, ufkunuzu genişletecek ve seçtiğiniz kariyer veya eğitiminizde büyük bir avantaj elde edeceksiniz.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

EC Cape Town dil okulu, öğrenciler için ders dışında çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlemektedir. Aktiviteler; Cape Town’u keşfetmek, sınıf dışında İngilizce pratik yapmak ve diğer uluslararası öğrencilerle sosyalleşmek için harika bir fırsattır. Cape Town’da EC dil okulunda eğitim alırken, 3 günlük Safari turu yapabilir ve Nelson Mandela’nın 18 yıl boyunca hapis kaldığı Robben Adası’nı gezebilirsiniz.

Yerliler veya turistler tarafından en çok ziyaret edilenlerden biri olmasa da Şeytan Zirvesi doğa severler için bir meydan okumadır. 2 saat süren bir tırmanıştan sonra harika bir manzara sizleri bekliyor! Masa Dağı, şehrin ve Afrika’nın kartpostallarını süsleyen bir doğa mucizesi. Teleferikle 1000 metre yüksekliğe çıkarak, şehrin 360 derecelik panoramik görüntüsünü ve Atlantik gün batımını yakalayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bu aktivitelerin tadını çıkarırken ve unutulmaz bir deneyim yaşarken, İngilizce derslerinde öğrendiklerinizi pratik yapacaksınız!

KONAKLAMA

Okulun sunduğu konaklama seçeneklerinden öğrenci yurdu veya aile yanı konaklama seçeneğini tercih edebilirsiniz. Öğrenciler kendi yaşam tarzlarına en uygun gelecek seçeneği tercih edebilirler. Yurtlar başka ülkelerden vatandaşlar ile kaynaşma fırsatı sunarken, aile yanında kalmak sürekli pratik yapma imkanı sunarak avantaj sağlar. Öğrenciler bütçelerini gözden geçirerek kendilerine en uygun konaklamayı seçebilirler. EC English Cape Town’da tüm birimler öğrencilerin ihtiyacı olan desteği en detaylıca sunmaktadır. 

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

EC Cape Town’da dil eğitimi alan öğrencilerin %3’Ü Türk öğrencilerdir ve Türk öğrenci yoğunluğu az olan bir okuldur. Yaş ortalaması ise 18-25 arası çoğunluktadır. Okulda öğrencilerin millet ve yaş çeşitliliği farklı zaman dilimlerine, kurslara ve seviyelere göre değişkenlik göstermektedir. Her yıl ortalama 61 farklı milletten öğrenci, EC Cape Town’a dil eğitimi almaya gelmektedir.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA