ELT Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Antalya

Yurtdışı Eğitim sektöründe 25. yılını kutlayan ELT, Antalya ofisi ile büyümeye ve yerinde hizmet anlayışıyla hareket etmeye devam ediyor. Antalya bölgesindeki profesyonel danışmanlık hizmetlerine duyulan ihtiyacı karşılamak ve tam donanımlı hizmet verebilmek adına uzman kadrosunu oluşturan ELT Antalya, uluslararası partner okullarımızın temsilcileri ve tüm şubelerimizin katılımları ile 6 Şubat 2020 tarihinde Şirinyalı Mah. Eski Lara Cad. 1511 Sk. No: 2/3 Muratpaşa adresinde hizmete açılmıştır.

ELT Yurtdışı Eğitim; Dil Okulu, Yaz Okulu, Yurtdışında Üniversite, Yüksek Lisans, Work and Study, Teach USA, Sertifika, Diploma ve Maaşlı Staj gibi birçok program hakkında danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Güvenilir bir yurtdışı eğitim deneyimi: ELT Yurtdışı Eğitim Antalya

İhtiyaçlarınıza en uygun eğitim çözümünü bulmak gerçekten zor ve dikkat gerektiren bir süreçtir. Üstelik daha önce yurtdışı deneyimi yaşamadıysanız veya çevrenizde yurtdışında eğitim alan biri yoksa… Karamsar olmanızı gerektirecek bir durum yok… Antalya ve çevre şehirlerde yaşayan öğrenciler için, yurtdışında eğitim ihtiyaçlarınıza en doğru çözüm üretecek bir danışmanlık firması bulunmakta: ELT Yurtdışı Eğitim Antalya Şubesi.

Onlarca uluslararası akreditasyona, yılların birikimine ve yüksek öğrenci memnuniyetine sahip olan ELT Yurtdışı Eğitim; hızlı, güvenilir ve ekonomik bir yurtdışında eğitim deneyimi vadetmekte.

ELT, yurt dışı eğitim danışmanlık konusunda Antalya’daki adresiniz olacak!

Antalya ve komşu illerde yaşayan ve yurtdışında eğitim planlayan öğrenciler için de en güvenilir seçenek ELT. Hızlı ve ekonomik bir yurtdışı eğitim deneyimi için ELT’yi tercih ediniz.

ELT Yurtdışı Eğitim ile seçeneklerinizin farkında mısınız?

Antalya ve çevre şehirlerde yaşayan ve kariyer hedeflerinde yurtdışı tecrübesi edinmek isteyen herkes için, planlarında en doğru, en güvenilir yol haritasını çıkarabilmek ve doğru bilgiye daha kolay ulaşılabilmeyi sağlamak adına ELT Antalya ofisi akademik kadrosu ile sizlere artık daha yakın.

Amerika’dan Avustralya’da kadar ana dili İngilizce olan bir çok ülkede ELT’ye özel %40’lara varan dil okulu indirimleri, Almanya’da ücretsiz üniversiteden Kanada’da çalışma izinli diploma programlarına bir çok seçenek için Antalya ofisimize uğrayabilir, ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

ELT Yurtdışı Eğitim Antalya Ofis İletişim Bilgileri
Adres: Şirinyalı Mah. Eski Lara Cad. 1511 Sk. No: 2 Kat:2 Daire :3 Muratpaşa/Antalya
Tel: 0242 606 18 16
E-mail: [email protected]
Çalışma Saatleri: Hafta içi: 09:00 – 18:00