UIT

UIT

UIT Avustralya Dil Okulu

UIT (Universal Institute of Technology), Melbourne’un merkezinde bulunmaktadır. Okul, dil eğitiminin yanı sıra sertifika programları ve turizmden işletmeye, pazarlamadan proje yönetimine bir çok lisans üzeri program da sunmaktadır.

UIT Merkezi

Melbourne: Şehir merkezinde cafe ve restoranların kalbinde yer almaktadır. Tüm toplu taşıma araçlarına yalnızca yürüme mesafesinde yer almaktadır.

İngilizce eğitim veren dersliklerinin yanı sıra sertifika ve lisans programlarını da içinde bulunduran geniş bir eğitim kampüsüne sahiptir.

UIT Konaklama Seçenekleri

Yurtdışında dil okulu öğrencileri için tavsiye edilen en yaygın konaklama biçimi aile yanı konaklamadır. Okulun bulunduğu şehrin çevresinde yer alan ailelerin yanında, tek kişilik ya da aynı anda kayıt olan iki öğrenci için çift kişilik konaklama alternatifi ile beraber sabah kahvaltı, akşam yemeği opsiyonları da mevcuttur. Öğrenciler hem konaklama ihtiyaçlarını giderirken hem de okulda almış oldukları eğitimi pratiğe taşıyarak yabancı dillerini geliştirme şansı yakalarlar.

UIT’nin sunmuş olduğu programlar

  • Genel İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • Lise hazırlık
  • TESOL
  • EAL

Öğrenciler okulda başlangıç seviyesinden  – Advance düzeye kadar İngilizce eğitimi alabilmektedirler.  Orta düzey  İngilizce seviyesine gelen öğrenciler  dilerlerse akademik İngilizce programına geçiş yapabilirler.

Akademik İngilizce,  öğrencileri yazı, konuşma,  anlama ve dinleme alanında üniversiteye hazırlamaktadır. Öğrenciler dil eğitiminde sonra Dijital medya, Multimedya, İşletme ve Pazarlama gibi sertifika programlarına geçiş yapabilmektedirler.

Avustralya’da dil eğitimi alıırken aynı zamanda çalışarak kendini geliştirmek isteyen öğrenciler okulun Barista (kahve yapımı) kursuna katılıp sertifika sahibi olabilirler.

UIT Dil Okulu fiyatları

SüreProgramÜcret
4 haftaGenel İngilizce2.370 AUD
8 haftaGenel İngilizce4.490 AUD
12 haftaGenel İngilizce6.610 AUD
24 haftaGenel İngilizce12.970 AUD
32 haftaGenel İngilizce17.210 AUD

Fiyata Dahil olan hizmetler

  • Haftada 25 ders İngilizce
  • Aile yanı konaklama tek kişilik oda yarım pansiyon
  • Okul kayıt ücreti
  • Konaklama yerleştirme ücreti

* ELT, özel anlaşmaları sayesinde öğrencilerine %30’lara varan indirimler sağlayabilmektedir. Güncel kampanya ve indirimler ve bizimle iletişime geçiniz.