EC ENGLISH BRISBANE DİL OKULU

EC English Brisbane, şehrin kalbinde yer alan merkezi ile alışveriş merkezine 5 dakika, restoranlara 1 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Kardeş kuruluşu olan Martin College ile ortak ve kalabalık bir kampüsü kullanmaktadır.

Brisbane’nin toplu taşıma ağı (TransLink), şehrin her bir noktasına kolayca seyahat edebilmeniz için entegre edilmiş tren, feribot (CityCats) ve otobüs ağıdır. The Loop, Merkezi İş Bölgesi çevresinde her iki yönde seyahat eden ücretsiz ve kullanışlı bir otobüs servisidir. Gece otobüsleri hafta sonları çalışır. Şehir merkezinde yer alan EC English Brisbane dil okuluna ulaşım toplu taşıma ile çok kolaydır.

EC English’in Brisbane merkezinde 11 sınıf bulunmaktadır ve sınıf mevcudu 14 öğrenci ile sınırlandırılmıştır. Yıl boyunca sadece 18 yaş üzeri öğrenciler kabul edilmektedir. Öğrencilere özel sınıf ve kütüphanedeki bilgisayarlar, wifi ve öğrenme materyalleri ücretsiz olarak sunulmaktadır.

EC ENGLISH BRISBANE DİL OKULU FİYATLARI

EC English tarafından yıl boyunca ELT öğrencilerine özel %30 ve üzeri indirim imkanı sunulmaktadır.

Aşağıda okulun sunduğu programlara göre fiyatları, konaklama, kayıt ücreti ve diğer tüm hizmetler için hazırladığımız tabloyu inceleyebilir, Avustralya dil okulu fiyatları için size en yakın ELT şubesinden ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

SUNULAN PROGRAMLAR

EC English dil okulları özellikle kendi kişisel hedeflerine uyacak şekilde tasarlanmış öğretim modüllerini geliştirmiş, kendisi ile benzer hedefleri olan, benzer düşünen insanlarla aynı ortamda ilham verici ve potansiyel olarak yüksek verimliliğe ulaşmasını hedefleyen bir öğretim modülüne göre hareket etmektedir.

Genel İngilizce

Genel İngilizce kursu, etkin iletişim kurma ve İngilizce kullanımınıza güvenme yeteneğinizi geliştirmenin ideal bir yoludur. Etkileşimli yazılım, bireysel ve grup çalışması kullanarak dil bilgisi, telaffuz ve konuşma öğretimine yönelik dinamik yaklaşımımız, okuma, yazma ve dinleme becerilerinizi geliştirirken öğrenmeyi ilgi çekici ve eğlenceli hale getirir.

Brisbane’de genel İngilizceyi üç yoğunluk seviyesine göre seçebilir, kendinize uygun programı tercih edebilirsiniz.

Yarı Zamanlı İngilizce

Avustralya’da haftada 50 dakikalık 20 dersi içerir Turist veya çalışma vizesi ile gidecek öğrenciler için uygundur. (Öğrenci vizesi sahipleri ya da öğrenci vizesine başvuracak öğrenciler için uygun değildir.). Dersler, daha etkili iletişim kurmanıza yardımcı olacak temel dil becerilerine (okuma, yazma, dinleme ve konuşma) odaklanır.

Yarı Yoğun İngilizce

Avustralya’da haftada 50 dakikalık 24 dersi içerir, böylece daha fazla geliştirmek istediğiniz alanlara odaklanmak için sınıfta ekstra zaman sağlar. Program, Avusturya öğrenci vizesine başvurmaya uygundur ve part-time çalışma olanağı sağlar.

Yoğun İngilizce

Yarı Yoğun programdan 24 dersin yanı sıra 4 beceri geliştirme dersinden oluşan Avustralya’da haftada 50 dakikalık 28 dersi içerir. Kariyer fırsatlarınızı veya sınav tekniklerinizi geliştirmenize veya deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olacak çok sayıda seçmeli ders arasından seçim yapın. Tam zamanlı program, Avustralya’daki bir öğrenci veya turist vizesi üzerinde çalışmaya uygundur.

İş İngilizcesi

EC dil okullarının sunduğu bu program son derece uzmanlaşmış öğretim modeli olarak her durumda iletişim kurmanızı, meslektaşlarınızla etkileşime girdiğinizden emin olmanızı ve son derece spesifik hedeflere ulaşmak için İngilizce dilini kullanabilmenizi sağlayacaktır.

İngilizcenizi geliştirmenin yanı sıra, diğer birçok iş yeri becerisini de geliştirebileceğiniz bu program ile birlikte; sorunları çözme, toplantılara hazırlanma ve bakış açınızı tartışma yeteneğinizi de geliştirmiş olacaksınız.

Finans ve bilim başta olmak üzere bir çok sektörün uluslararası dili olan İngilizce sizin de mesleğinize donanım katacak, kariyerinizi önemli bir noktaya taşımanıza fayda sağlayacaktır.

IELTS Sınav Hazırlık Kursu

IELTS sınavına hazırlık için planlanmış olan bu kurs, sınavda istediği skoru alarak başarılı olmak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

IELTS sınavında başarılı olmak için hangi konular üzerinde çalışmanız gerektiğini görmenizi sağlayacak becerileri size verecek olan bu kursa 20 ders, 24 ders ve 28 ders olarak katılım sağlanabiliyor.

Standart (20 ders) , Standart Plus (24 ders) ve Yoğun( 28 ders) Ielts hazırlık kursu olarak tercih edilebiliyor.

Akademik Amaçlar İçin İngilizce

Avustralya’da ya da İngilizce konuşulan farklı bir ülkedeki üniversiteye yerleşme hedefi olan öğrencilerin seçtiği bir programdır.

Akademik Amaçlı İngilizce (EAP), Avustralya’da yüksek öğrenime garantili bir yol sağlayan seçenek olduğu için üniversite düzeyinde İngilizcesini geliştirmek ve kanıtlamak isteyenler için idealdir.

EC English Brisbane’de bulunan Akademik Amaçlı İngilizce (EAP) kursunu başarı ile tamamladığınızda, Avustralya da eğitim ve üniversite ortağı olan okullardan birine başvuru konusunda size öncelik sağlayacak, ekstra bir dil sınav skoruna ihtiyacınız olmayacak.

Akademik Dönem/Yıl İngilizce

Yurtdışında bir dönem, kendinizi başka bir ülkeye tamamen kaptırırken İngilizce öğrenmenizi sağlayacak ideal bir ‘boşluk yılı’ deneyimidir.

EC English Brisbane’de Akademik Dönem Programlar her altı haftada bir başlar. İstediğiniz yeterlilik seviyesine ulaşmak için kendi dil seviyenize göre 24, 36 veya 48 hafta eğitimi seçebilirsiniz.

Her hafta konuşma, dinleme, dil bilgisi, kelime bilgisi ve telaffuza odaklandıkça İngilizcenizin sürekli nasıl geliştiğini göreceksiniz. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için ilerlemeniz düzenli olarak izlenecek, kurs sonunda ulaşmış olduğunuz dil seviyenizi belgeleyen bir sertifikaya da sahip olacaksınız.

VİDEO

SOSYAL AKTİVİTELER

Brisbane’nin gözde lokasyonlarını keşfederek boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz.  EC English’de edindiğiniz yeni arkadaşlarınızla birlikte kültürel açısında zengin yönü olan bu şehirde etkinlik imkanı oldukça fazladır. Müze ve galerileri gezebilir, doğayı sevenlerdenseniz Cooth-tha Dağı’na tırmanabilir ya da Avustralya’nın hayvanat bahçelerindeki farklı hayvanları keşfedebilirsiniz.

KONAKLAMA

EC English’in bulunduğu Brisbane şehrinde Aile Yanı Konaklama ve Yurt (Rezidans) Konaklama seçeneği olarak 2 farklı opsiyon sunulmaktadır. Dil eğitimi alırken, konaklama yeri olmayan öğrencilerimiz okulun sunduğu bu profesyonel hizmetten faydalanabilir.

Aile Yanı Konaklama

Brisbane’de dil eğitimi görürken İngilizce konuşulan ailenin bir parçası olmak isteyen, ülkenin kültürünü yaşayarak öğrenmek isteyen öğrencilerin tercihidir. Kaldığınız ailenin evinde kendinize ait yatak odanız olacak, ev sahipleriyle birlikte kahvaltı ve akşam yemeklerinizde sosyalleşerek dilinizi de geliştirme fırsatı yakalayacaksınız. EC’nin sunduğu tüm ailelerin okula mesafeleri toplu taşıma ile 20 ile 45 dakika arasında olacak şekilde ayarlanmaktadır.

Yurt Konaklaması

Bu konaklama türünde, paylaşımlı öğrenci evi apartmanları sunulmaktadır. Dünyanın farklı yerlerinden gelen sadece öğrencilerin bulunduğu bu ortamda özgürlüğü seven öğrencilere bütçesine uygun tek kişilik, çift kişilik oda seçenekleri sunulmaktadır, oda seçeneğinin yanı sıra özel banyolu ya da ortak kullanım alanı olan standart banyolu seçenekler de tercih edilebilir. Bu konaklamalarda self catering hizmet verilmekte olup, öğrenciler dilerse kendileri için ortak kullanımı olan mutfaklarda kendi yemeklerini pişirebilirler. Konaklamaların hepsinde kablosuz internet mevcuttur ve birçoğunda bu imkandan ücretsiz faydalanılmaktadır.

BRISBANE ŞEHRİ HAKKINDA

South Bank’in sınırsız eğlence imkanından yararlanırken, Streets Beach’te doyasıya yüzerek doğanın ve şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

Hayvanları tutabileceğiniz ve kucaklayabileceğiniz dünyanın en büyük koala tapınağını ve Timsah Avcısı’ Steve Irwin tarafından kurulan Avustralya Hayvanat Bahçesi’ne bir günlük geziye çıkın.

 Eğer şehir ve bu doğa sizi heyecanlandırıyorsa, Brisbane’de dil eğitimi kaçırmamanız gereken bir tecrübedir. 

ULUSLARARASI ÖĞRENCİ ORANI

Avustralya’da dil eğitimi almak için her yıl dünyanın birçok ülkesinden yüzlerce öğrenci EC English Brisbane’ni tercih etmektedir. Çok uluslu sınıflarında öğrencilerin farklı kültürlerle birlikte eğitim almaları sağlanmaktadır.

SOKAK GÖRÜNTÜSÜ

HARİTA