Otel İşleri: Panama Beach Resort

blank

Florida’nın En Güzel Sahillerinden Birinde Mükemmel Bir Yaz Sizi Bekliyor!

ELT öğrencileri Amerika’nın en populer tatil beldelerinen birinde, Okyanusun kenarındaki resortta, hem tatil yapacak, hem de para kazanacak!

Panama Beach Resort

Amerika’nın tatil eyaleti, Sunshine State Florida, bu yıl ELT öğrencilerinin en çok tercih ettiği lokasyonlardan biri oluyor. Florida’nın en populer tatil şehirlerinden biri olan Panama City ve adını bu şehirden alan Panama City Beach her yıl yüzbinlerce turistin akın ettiği yerlerden biridir. Eşsiz doğal güzellikleri ve dünyanın en iyi plajlarından biri olması nedeniyle Panama City Beach gerçekten de yaz tatili içim mükemmel bir seçenek. Hem gündüz hem de gece eğlencenin bitmediği bu şehirde Work and travel öğrencileri hayatlarının en iyi tatilini yaparken bir yandan da para kazanmanın tadına varacaklar.

Çalışma Koşulları ve Pozisyonlar

Panama City sahilinde bulunan Panana Beach Resort bünyesinde çalışacaksınız. İlgili iş resmi sponsor kuruluş GEC garantörlüğünde olup, konaklama organizasyonu da sponsorkuruluş tarafından yapılmaktadır. Adaylar haftalık ortalama 35-40 saat çalışacaklar ve saatte 8$ kazanacaklardır. Banquet server, housekeeper, food server, condo cleaner gibi birçok farklı pozisyon bulunmakta olup, adaylar işletmenin ihtiyaçları ve adayın özelliklerine göre işveren tarafından işe yerleştirilecektir.

Konaklamalar işyerine ve sahile yakın olup, sponsor kuruluş tarafından ayarlanmaktadır. Haftalık konaklama ücreti 75$ dır.

Sponsor kuruluş GEC çalışanlarının sizler için hazırladığı amatör video görüntülerini izleyebilirsiniz. (Kış sezonu görüntüleridir.)

ELT İş Fuarında Yüzyüze görüşerek, garantili yerleştirileceksiniz!

ELT kalite ve güvencesinin bir sonucu olarak, bu işe yerleşmek isteyen öğrencilerimiz, ELT Work and Travel iş fuarları kapsamında işveren ve sponsor kuruluş yetkilisiyle yüz yüze görüştürülerek yerleştirilecektir. Bu sayede iş, çalışma koşulları, konaklama detayları, overtime gibi merek ettiğiniz her şeyi doğrudan sorabilir en yetkili ağızdan bilgi alarak karar verebilirsiniz.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank