1800 öğrenci ELT ile buluştu!

1800 öğrenci ELT ile buluştu!

İstanbul, Ankara ve İzmir’de yaptığımız kampüs dışı büyük seminerlere yaklaşık 1.800 üniversite öğrencisinin adeta akın etmesiyle ELT ilginç bir rekora daha imza attı!

ABD konsolosluk yetkililerinin de öğrencileri vize konusunda bilgilendirmek amacıyla katıldığı bu kapsamlı seminerlerde öğrenciler Work and Travel programının gizli detaylarını ELT ayrıcalığıyla öğrenme imkanı buldular.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de yaptığımız kampus dışı büyük seminerlere yaklaşık 1.800 üniversite öğrencisinin adeta akın etmesiyle ELT ilginç bir rekora daha imza attı!

Özellike 750 civarında öğrencinin katılımıyla The Marmara Hotel’de gerçekleşen ELT İstanbul Semineri, dopdolu içeriği, film gösterileri ve çekilişlerle büyük beğeni topladı.

Ardından Ankara ve İzmir seminerlerinde salonları adeta dolduran sayıları bini aşkın öğrenci ise ELT’nin Work and Travel programına olan ilginin ne kadar büyük olduğunun çok bir ispatıydı.

ELT Work and Travel seminerlerinin başka önemli özelliği ise hiç şüphesiz ABD konsolosluk yetkililerinin öğrencilerimizi bilgilendirmek üzere seminerlerimize konuşmacı olarak katılmalarıydı.

Kendilerine, ELT ve seminerlerimize katılan tüm öğrencilerimiz adına bir kez daha teşekkür ediyoruz.