WEBİNARA KAYIT OLUN

Aşağıdaki formu doldurarak webinara kayıt olan öğrencilerimize iletişim bilgileri üzerinden etkinlik gününde ulaşarak webinar linkini ileteceğiz. Kontenjanla sınırlı katılımda yerinizi rezerve etmek için hemen kayıt olun.

  Bilgi Almak İstediğiniz Şubemiz:
  BeşiktaşBakırköyKadıköyAnkaraİzmirBursaAntalyaAdanaSakaryaGaziantepBodrum

  İNGİLTERE'DE HUKUK EĞİTİMİ

  Sizlere heyecan verici bir fırsat sunmaktan mutluluk duyuyoruz! İngiltere’de hukuk eğitimi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kariyerinizde yeni bir adım atmaya hazırlanmak için bize katılın. Gamze Toraman (Regional Director, Global University Systems – representing The University of Law) ve uzmanlarımızın katılacağı, 29 Şubat’ta saat 19:30’da gerçekleştireceğimiz ücretsiz webinarımızda, İngiltere’de hukuk eğitimi hakkında derinlemesine bir bakış sunacağız.

  ULAW HAKKINDA

  The University of Law, ilk adıyla “The College of Law” 1876 yılında İngiltere’de kurulmuş olan Dünya’nın en prestijli hukuk üniversitelerinden biridir. 100 yılı aşkın tecrübesi ile University of Law, Teaching Excellence Framework Gold Ranking’e layık görülen sayılı okullardandır. Türkiye de dahil olmak üzere her yıl İngiltere’de hukuk okumak ve yurtdışında hukuk yüksek lisans eğitimi almak isteyen yüzlerce ulusal ve uluslararası öğrenci üniversiteden kabul almaktadır.

  ULaw, İngiltere’de hukuk eğitimi konusunda öncü bir kurumdur. Köklü geçmişi ve deneyimi ile, hukuk alanında kariyer yapmak isteyen herkes için ideal bir eğitim ortamı sunmaktadır. Webinarımızda, ULaw’ın sunduğu eğitim programları, öğretim kadrosu, İngiltere’de kariyer fırsatları ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Ayrıca, hukuk eğitimi alanında kariyer yapmanın avantajları ve nasıl başvurabileceğiniz hakkında ipuçları da paylaşacağız.

  The University of Law’da Okumanın Avantajları

  The University of Law, İngiltere’de hukuk eğitimi almak isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasındadır. Bunun nedeni ise, üniversitenin gerek bir okul olarak, gerekse hukuk öğretilen bir kurum olarak pek çok avantajının bulunmasıdır.

  • İngiltere’nin en büyük ve kapsamlı hukuk üniversitesi olması
  • Mezunların %90’ının okuldan memnun olması
  • İngiltere’nin en köklü okullarından biri olması
  • Tüm eğitimcilerin tecrübeli ve alanında uzman avukatlar olması
  • İnteraktif ve inovatif eğitim metotları
  • Destekleyici akademik personel ve öğrenci grupları
  • Mezunların %98’inin ilk 8 ay içerisinde istihdam edilmesi
  • 8 kampüsün de donanımlı, yaşam kalitesi yüksek ve modern olması
  • Partner firmaların ülkenin en ünlü firmaları olması
  • Londra Belediye Başkanı dahil pek çok başarılı mezun verilmesi

  Bu avantajlardan yalnızca birkaçıdır.

  NEDEN KATILMALISINIZ

  • İngiltere’de hukuk eğitimi hakkında güncel bilgilere erişme fırsatı.
  • ULaw’ın benzersiz eğitim modeli ve avantajları hakkında detaylı bilgi alma şansı.
  • ULaw mezunlarının kariyer başarılarına dair gerçek hikayeleri dinleme şansı.
  • Uzmanlarımızdan birebir soru sorma ve cevaplama fırsatı.

  ÜCRETSİZ WEBİNAR

  Webinarımıza katılmak için kaydolmayı unutmayın! 29 Şubat’ta saat 19:30’da gerçekleşecek olan bu ücretsiz etkinliği kaçırmayın. Kayıt için aşağıdaki formu doldurun ve yerinizi şimdiden ayırtın.

  Eğer kariyerinizi hukuk alanında şekillendirmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın. Sizleri 29 Şubat’ta aramızda görmekten mutluluk duyacağız!

  REZERVASYON OLUŞTURUN

  Aşağıdaki formu doldurarak webinara kayıt olan öğrencilerimize iletişim bilgileri üzerinden etkinlik gününde ulaşarak webinar linkini ileteceğiz. Kontenjanla sınırlı katılımda yerinizi rezerve etmek için hemen kayıt olun.

   Bilgi Almak İstediğiniz Şubemiz:
   BeşiktaşBakırköyKadıköyAnkaraİzmirBursaAntalyaAdanaSakaryaGaziantepBodrum