RUSYA’da Dil Eğitimi

RUSYA’da Özel İndirimli Dil Okulları

ELT sizler için dil okullarının Rusya’da Türk öğrenciler için başlattıkları kampanyaları düzenli olarak takip ediyor. Size en uygun fiyat ve koşullardaki dil okullarını, ELT sayfalarında güncellenmiş olarak bulacaksınız.

Rusya’da dil eğitimi almak son yıllarda en çok konuşulan eğitim seçeneklerinden biri haline gelmiştir. Özellikle Türkiye, Rusya ve diğer bölge ülkeleri arasında her geçen gün artan ticari ve turistik ilişkiler, Rusça öğrenmeyi oldukça önemli bir noktaya getirmiştir. Rusya’da dil eğitimi genellikle devlet üniversiteleri bünyesinde verilmektedir. Buna ek olarak özel dil okullarının da sayısı her geçen gün artmaktadır.

Rusya’ya ek olarak Ukrayna’da da çok sayıda dil okulu ve üniversite Rusça eğitim programları düzenlemektedir. Rusya’da dil eğitimi almanın maliyeti oldukça ekonomiktir. Buna günlük yaşam giderlerinin de çok düşük maliyetlerle karşılanabilir olması eklenine, Rusya’da dil eğitimi almak daha da cazip hale gelmektedir. Rusya’da eğitim almak isteyenler genellikle Moskova ve St. Petersburg da ki dil okulları ve üniversiteleri tercih. etmektedir.

rusyada dil eğitimi rusyada dil okulları
rusyada rusça eğitimi LIDEN & DENZ Language Centre
Yer: St. Petersburg, Moskova

Liden & Denz kaliteli ortamda Rusça eğitimi sağlamak amacıyla 1992 yılında St. Petersburg’da kurulmuştur. Okulun eğitim kalitesi uluslararası tanınırlığa sahip olup, Liden Denz aynı zamanda TORFL ( Test of Russian as a Foreign Language) sınav merkezidir. Hem Moskove hem de St. Petersburg’da bulunan şubeler, şehrin en merkezi yerlerinde bulunmaktadır.

Liden & Denz öğrencilerine kaliteli eğitimin yanısıra, yüksek standartlı bir eğim ve çalışma ortamı da sağlıyor. Okulda öğrenciler, kütüphane, lisan labratuvarı, kablosuz internet gibi olanaklardan ücretsiz yararlanabiliyor. Okul dilerseniz size konaklama servisi de veriyor. Tercihinize göre aile yanı konaklama, özel daire aya da otel tipi konaklama seçenekleri sunulmaktadır.

ELT Yurtdışı Eğitim Linden & Denz Language Centre Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Bu okula herhangi danışmanlık ücreti ödemeden ELT ile kayıt yaptırabilirsiniz. ELT vize işlemlerinizi de ücretsiz olarak takip etmektedir.

rusça dil eğitimi rusça dil okulları
rusyada rusça eğitimi PRIVET Russian Language School
Yer: Kaliningrad

Kaliningrad ‘da bulunan PRIVET Rusca Dil Okulu size özel ders niteliğinde eğitim vermektedir.. Kaliningrad Polonya ile Litvanya arasinda deniz kenarında 1 milyon nüfuslu Rusya’ya bağlı 450 bin nüfuslu bir şehirdir ve Rusya’dan fiziksel olarak tamamen ayrıdır ve avrupadadır. Okulda 2*-6 kişilik sınıflarda ders verilmekte, bu sayede öğrencilerin maksimum öğrenme verimi almaları sağlanmaktadır. Az sayıda öğrenci olması nedeniyle her öğrenci ile bire bir ilgilenilmektedir. Öğrenciler dilerlerse Genel Rusça ya da İş Rusçası öğrenebilmektedirler. Kaliningrad Rusya’nın diğer büyük şehirlerine oranla çok daha ucuzdur ve Avrupa ‘da yer alması nedeniyle çok caziptir. Okul dilerseniz size konaklama servisi de veriyor. Tercihinize göre aile yanı konaklama, özel daire aya da otel tipi konaklama seçenekleri sunulmaktadır.

ELT Yurtdışı Eğitim, PRIVET Russian Language School Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Bu okula herhangi danışmanlık ücreti ödemeden ELT ile kayıt yaptırabilirsiniz. ELT vize işlemlerinizi de ücretsiz olarak takip etmektedir.

rusça dil eğitimi rusça dil okulları
rusyada rusça eğitimi DERZHAVIN INSTITUTE
Yer: St. Petersburg

Rusyadaki en populer dil okullarından biri olan Derzhavin Institute All-Russia Pushkin Müzesinin katılımıyla 2003 yılında kurulmuştur. Bu müze Rusya’daki tüm edebiyat müzelerini bir araya toplayan Rusya’nın en büyük edebiyat müzesidir. Derzhavin Institute, Derzhavin Edebiyat Müzesini, Sanat Restorasyon Sütudyolarını, bir tiyatro, bir kütüphane ve bir oteli bünyesinde toplayan eğitim ve kültür merkezi olan Derzhavin Centre’ın bir parçasıdır. Rusça Dil Merkezi öğrencilere yoğun kısa ya da uzun dönem Rusça Programlar, Akademik Yıl Programları ve Rusya’da Üniversiteye girmeleri için gerekli olan TORFL ( Test of Russian as a Foreign Language) sınavına yönelik programlar sunmaktadır. Derzhavin Institute’de dünyanın birçok değişik bölgesinden, gençlerden 70 li yaşlarında olan kişilere kadar çok farklı yaş gruplarında öğrenciler bulunmaktadır. Okulda 10 donanımlı sınıf, dinlenme odası, bilgisayar odası, öğrenci kütüphanesi ve küçük bir kafe bulunmaktadır. Öğrenci ofisi öğrenciere bir çok konuda yardımcı olmaktadır.Okul dilerseniz size konaklama servisi de veriyor. Tercihinize göre aile yanı konaklama, özel daire aya da otel tipi konaklama seçenekleri sunulmaktadır.

ELT Yurtdışı Eğitim, Derzhavin Institute Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Bu okula herhangi danışmanlık ücreti ödemeden ELT ile kayıt yaptırabilirsiniz. ELT vize işlemlerinizi de ücretsiz olarak takip etmektedir.

UKRAYNA’DA Rusça Eğitimi

Etiketler: , ,
yurtdışında eğitim
yurtdışı eğitim