Derzhavin Institute

Rusça dil eğitimi için en iyi seçenklerden biri olan Derzhavin Institute, Ulusal Puşkin müzesi iştirakiyle faaliyete geçirlmiş bir eğitim kuruluşudur. 2003 yılında kurulan okul St. Petersburg merkezlidir. St Petersburg’un en iyi Rusça dil okullarından biri olma özelliğine sahiptir. St Petersburg’da 2 ayrı merkezi bulunmaktadır. Diğer merkezi Executive (İş Rusçası ve benzeri) programları sunmaktadır.

Derzhavin Merkezleri

St. Petersburg: Okulun St. Petersburg merkezinde metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan iki adet şubesi bulunmaktadır. Troitskih prospect 6 adresinde bulunan okulda 16 adet derslik bulunmaktadır ve öğrencilere butik bir hizmet verilmektedir.

Fontanka 118 adresinde bulunan Executive merkezde ise iş insanlarına yönelik lüks dizaynı ile dikkat çeken 5 adet sınıf bulunmaktadır.

Her iki merkezde de sınıfların yanı sıra dinlenme salonları ve ücretsiz kablosus internet hizmeti vardır.

Derzhavin Insititute Konaklama seçenekleri

Her iki merkez için de en yaygın sunulan konaklama tipi aile yanı konaklamadır. Tek kişilik ve aynı anda kayıt olan öğrenciler için çift kişilik konaklama opsiyonları mevcuttur.

Sabah kahvaltısı ya da isteğe bağlı akşam yemekleri fiyatlara dahildir. Öğrenciler aile ile beraber yemek yerken ve sosyal hayatta beraber vakit geçirirken aynı zamanda Rusçalarını da geliştirmiş olurlar. Yabancı dil öğreniminde en etkili yöntemlerden bir tanesi ve en önemlisi aile yanı konaklamadır. Aynı zamanda okullar uzun yıllardır güvenlik süzgecinden geçmiş aynı aileler ile çalışmayı sürdürmektedirler. Okul aynı zamanda öğrenci evleri, hostel ve otel konaklaması hizmeti de vermektedir.

Sosyal Aktiviteler : Derzhavin Institute’de eğitime başlanan ilk gün okulun öğrencilere verdiği hoşgeldin paketinde, eğitimininiz süresince hangi sosyal aktivitelerin planladığı, tarihleri ve ücretleri yer almaktadır.

Rusça müzik dersinden Rusça folk sanat derslerine, Rusça film geceleri, bot gezileri, şehir turları, müze gezileri gibi onlarca etkinliğe katılarak hem St. Petersburg’un tarih ve sanat kokan yapısını inceleme fırsatı bulabilir, hem de dünyanın farklı ülkelerinden Rusça dil eğitimi almaya gelmiş öğrencilerle dil pratiği yaparak sosyalleşebilirsiniz.

rusyada dil okulu

Derzhavin Institute’nin sunmuş olduğu programlar

  • Uzun dönem ve kısa dönem Genel Rusça
  • İş Rusçası
  • Sınav hazırlık programları
  • Birebir dersler

Liden & Denz Dil Okulu fiyatları

Kurs Süre Saat/Hafta Ücret
Genel Rusça 4 Hafta 20 saat 1.520 EUR
Genel Rusça 8 Hafta 20 saat 3.040 EUR
Genel Rusça 12 Hafta 20 saat 4.140 EUR
Genel Rusça 16 Hafta 20 saat 8.280 EUR
Genel Rusça 20 Hafta 20 saat 10.720 EUR

Fiyata dahil olan hizmetler:

  • Haftada 20 ders Rusça
  • Aile yanı konaklama tek kişilik (oda kahvaltı dahil)
  • Okul kayıt ücreti
  • Konaklama yerleştirme ücreti
feltom
Felca
EnglishUK
British Council
ialc
UED
Quality English
icef