Bilgi İste

Toronto School of Management Diploma Programlarında Büyük İndirim!

Toronto School of Management Diploma Programlarında Büyük İndirim!

Kanada’da bir ve iki yıllık diploma programlarında 2.000 $ (CAD)’a varan erken kayıt indirimi!

30 Nisan’a kadar aşağıdaki programlara kayıt yaptır, Eylül ya da Kasım 2020’de eğitimine başla.

İşletme, Turizm ve Konaklama, Big Data ve IT alanlarında 51 hafta ile 109 hafta arasında değişen sürelerde eğitim al, büyük indirimden faydalan; üstelik, 2020 sonbaharında eğitimine başla!

Son yılların en çok tercih edilen programlarından Kanada’da diploma programları Toronto School of Management bünyesinde 2.000$’a varan indirimlerle uluslararası öğrencilere sunuluyor.

Covid-19 salgını sebebiyle ara verdiğiniz eğitim hayalleriniz için işlemlerinizi şimdi başlatabilir, herşey yoluna girdiğinde, eğitimimize Eylül ya da Kasım aylarında başlayabiliriz.

Ücretsiz bilgi almak için #evdekal, bize telefon numaralarımız ya da email adreslerimiz üzerinden ulaş!

İstanbul-Beşiktaş: 0212 236 0 444
📧 istanbul@elt.com.tr
—-
İstanbul-Kadıköy: 0216 330 0 222
📧 kadikoy@elt.com.tr
—-
Ankara-Tunalı: 0312 418 8 484
📧 ankara@elt.com.tr
—-
İzmir-Alsancak: 0232 422 0 129
📧 izmir@elt.com.tr
—-
Bursa-Nilüfer: 0224 205 0 383
📧 bursa@elt.com.tr
—-
Antalya-Muratpaşa: 0242 606 18 16
📧 antalya@elt.com.tr
—-
Adana-Seyhan: 0322 911 09 61
📧 adana@elt.com.tr
—-
Samsun-İlkadım: 0362 606 06 55
📧 samsun@elt.com.tr
—-
Sakarya-Serdivan: 0264 502 0 252
📧 sakarya@elt.com.tr