İngiltere’de Mezuniyet Sonrası 2 Yıla Kadar Çalışma İzni

İngiltere’de Mezuniyet Sonrası 2 Yıla Kadar Çalışma İzni Yurtdışı eğitim konusunda en çok tercih edilen ülkelerin başında gelen İngiltere, 2020 yılından itibaren, lisans ya da yüksek lisans eğitimini İngiltere’de almış öğrencilere mezuniyet sonrası ülkede iki yıla kadar kalma ve çalışma izni veriyor. Daha önce yabancı öğrenciler için dört ay gibi bir süreyle kısıtlanan bu sürenin […]

Çok kısa bir sürede vizem onaylandı. Ve o gün geldi.. Uçağa binmeden 5 dakika önce bile konuştuğum son kişi sevgili danışmanımdır.
Gizem KELEŞ
Gizem KELEŞ
Dublin’de bulunduğum süre boyunca Güney ve Kuzey İrlanda’nın birçok turistik noktasını gezme fırsatı buldum.
Elif Pınar AYYILDIZ
Elif Pınar AYYILDIZ
Bir ay gibi kısa bir süreliğine gitmiş olsam da şimdi iyi ki gitmişim diyorum. Hem bir ay için bile olsa gerçekten nitelikli bir eğitim aldım hem de çok güzel arkadaşlıklar kurdum.
Bahanur Hilal KİSBET
Bahanur Hilal KİSBET
University of Salford hakkında konuşacak olursam, kesinlikle kaliteli bir okul. Büyük bir kampüsü var, sınırsız fırsatlar içeriyor.
Berna KALGAN
Berna KALGAN
Hayatımda farklı bir sayfa açmamda büyük yeri olan ve Polonya’da üniversite okuma fikri bende ilk oluştuğu günden beri tüm süreçte yanımda olan ELT ailesine çok teşekkür ederim.
Burak DİNÇ
Burak DİNÇ
Burada bulunmamı ve kazanımlarımı, öncelikle aileme daha sonra ELT’ye borçluyum. Umarım sizler de hayallerinizi gerçekleştirme yolunda tereddüt yaşamadan ilerlersiniz.
Hilal Rümeysa TECİR
Hilal Rümeysa TECİR
feltom
Felca
EnglishUK
British Council
ialc
UED
Quality English
icef