Bilgi İste

Yeni Zelanda’da Dil Okulu

Yeni Zelanda’da Dil Okulu

Yeni Zelanda dil okulları İngilizce öğrenmeyi farklı bir deneyime dönüştürüyor.

Yurtdışında İngilizce eğitimi almak istiyorsanız ELT size farklı bir seçenek daha sunuyor… Yeni Zelanda ! Çoğu kişinin haritada yerini gösterirken bile zorlandığı bu Okyanusya ülkesi, İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için gerçekten de çok farklı bir deneyim vaad ediyor.

Resmi dilin İngilizce olduğu Yeni Zelanda, mükemmel bir doğaya ve iklime sahip bir ada.

Bir yandan dil eğitimi alırken bir yandan da masalsı bir tatil yapabileceğiniz Yeni Zelanda’da dil okulları da oldukça kalitelidir. Yeni Zelanda’da dil eğitimi veren okullar genellikle Auckland ve Christchhurch de bulunmaktadır. Yurtdışı eğitim pazarında sağlam bir yer edinmeye çalışan Yeni Zelanda’da ekonomik dil okulu fiyatları ve diğer İngilizce konuşulan ülkelere kıyasla daha düşük olan konaklama giderleri, Yeni Zellanda ‘da dil eğitimi almayı cazip hale getirmektedir. Yeni Zellanda’da bir yıl süreyle dil eğitimi alan öğrencilere haftada 13 saat çalışma izni verilmektedir.

Yeni Zelanda dil okulları ekonomik eğitim maliyetleri ve part-time çalışma izni sağlıyor.

Yeni Zelanda ABD ve İngiltere’ye göre çok daha düşük olan yaşam giderleri ve eğitim ücretleri ile nitelikli yurtdışı eğitiminin en ucuza mal olduğu ülkelerden biridir. Nüfusunun azlığına karşın, Yeni Zelanda İngilizce eğitimi için oldukça fazla tercih edilmektedir. Yurtdışından gelen öğrencilere eğitim yaparken haftada 13 saate kadar çalışma izni tanınmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Yeni Zelanda’da eğitim alırken, konaklama ihtiyacınız için birçok seçeneğiniz olacaktır. Dilerseniz aile yanı konaklamayı tercih edebilir, dilerseniz öğrenci yurtlarında konaklayabilirsiniz. Bazı öğrencileri özel dairelerde kalmayı tercih eder. Bu seçenek de gittiğiniz tüm okullarda size sunulacaktır.

Yeni Zelanda’da dil okulu merkezlerimiz

  • Christchurch
  • Auckland