Navitas English Avustralya

blank

Navitas English Dil Okulu Avustralya

Kurulduğu günden bu yana dünyanın dört bir yanından seksen bini aşkın öğrenciye dil eğitimi veren Navitas, dünyanın lider dil okulları arasında yer almaktadır. Avusturalya’da Curtin Üniversitesi, Deakin Üniversitesi, ECU, Griffith Üniversitesi, La Trobe Üniversitesi, Güney Avusturalya Üniversitesi, Newcastle Üniversitesi ve Adelaide Üniversitesi ile ortak çalışmalar yürütülmektedir. Navitas’ın uzmanlık alanı uluslararası öğrencilere Lisans ve lisans üstü programlara girişte hazırlık programları sunmaktır. Navitas programları öğrencilerin üniversiteye girişlerinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Navitash English Kampüsleri

Navitas English‘in; Brisbane, Darwin, Manly Beach, Hawthorn- Melbourne, TAFE Perth, Perth ve Sydney Hyde Park’ta kampüsleri bulunmaktadır. Öğrenciler eğitimleri sırasında, aile yanında, pansiyonlarda, kiralık dairelerinde ve kampüste yer alan yurtlarda konaklama yapabilirler. Evlerde kalan öğrencilerin okula en fazla 45 dakikalık mesafede olması sağlanmaktadır. Odalar tek veya iki kişilik olabilmektedir. 18 yaşından büyük öğrenciler katılabilirler. Yemek seçeneklerine göre fiyat artıp azalabilir.

Navitas English’in Darwin kampüsü kendine ait yurtları ile dikkat çekicidir. Okula bağlı bir bina olması öğrencinin ulaşım sıkıntısı çekmemesi açısından oldukça faydalıdır. Darwin yurdunda ortak mutfak kullanımı, bilgisayar laboratuvarı, yüzme havuzu, barbekü alanı, oyun odası, çamaşırhane, odalarda banyo, yatak, masa, lamba, gardırop, klima ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Kablosuz internet bağlantısı tüm yurt genelinde mevcuttur.

Navitas English, Bumerang adını verdiği aktiviteler ile öğrencilerini sürekli faal tutar. Bumerang aktiviteleri, günlük turlar, hafta sonu gezileri, sörf kampları, spor ve kültür etkinlikleri, kahve saatleri, akşam yemekleri, partiler ve benzeri aktivitelerden oluşmaktadır. Öğrenciler ders programlarına göre ayarlanan birçok aktiviteye katılarak Avusturalya kültürü ve tarihi hakkında bilgi edinebilirler.

Navitas English Dil Eğitimleri

Genel İngilizce
Günlük hayattaki konuşma, yazma, okuma ve kelime dağarcığı gibi becerilerin geliştirilmesinin hedeflendiği eğitimlerdir. Küçük sınıflarda alanında uzman eğitimciler tarafından verilen eğitimler ile kısa zamanda gelişme kaydedilmektedir. Genel İngilizce dersleri 3 seviyeden oluşmaktadır. Bu üç seviyeden hangisinde yer almanız gerektiğine başlangıçta yapılan seviye testleri ile karar verilir. Seviye başına 20 haftaya kadar sürebilmektedir.

Sınavlara Hazırlık
Navitas English’de IELTS, Cambridge FCE ve CAE, PTE gibi sınavlara hazırlanabilirsiniz. Bu sınavlara hazırlık için Navitas ile çalışmanın en büyük avantajı Navitas’ın uluslararası alanda üniversiteye giriş hizmeti vermesidir. Çoğu zaman Navitas’ tan eğitim alan öğrenciler sınava girmeden üniversiteye başlayabilmektedir. Sınavlara girmeniz yine de gerekiyorsa her teste uygun eğitim Navitas’ da verilmektedir. Sınavlarda ihtiyaç duyacağınız hızlı okuma ve anlama becerileri sınava hazırlık kurslarında sizlere kazandırılır. Sınav sonrasında ise üniversite başvurularınız konusunda danışman öğretmeniniz size yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra sınavlara hazırlık kursları sınava gireceğiniz tarihe en uygun zamanda başlayacaktır. Böylece bilgi kaybı yaşanmaz.

Akademik İngilizce Kursları
Uluslararası öğrencilerin üniversite hayatlarında başarılarını arttırmak için aldıkları derslerdir. Öğrencilerin orta düzeyde İngilizce bilmeleri yeterlidir. Her seviye 10 hafta sürmektedir ve ileri seviyeye gelindiğinde kurs tamamlanır. Akademik hayatta gerek duyulacak kelime altyapısı, makale yazma ve araştırma hazırlama gibi konularda detaylı eğitimler verilmektedir.

Staj Programı
Öğrencilerin dil öğrenirken kariyerlerinde ilk adımı atmaları sağlanmaktadır. Öğrenciler Navitas’ın sunduğu profesyonel ağ sayesinde iş hayatına atılacaklardır. Dersler 20 saat genel İngilizce ve 5 saat staja özel ders olarak düzenlenir. Derslerin bitiminde ise öğrenciler 12 hafta süresince staj yapacaklardır. Staj sırasında hafta içi iş hayatı, hafta sonu ise atölyeler düzenlenir. Kursta öğrencilere konuşma, kelime dağarcığı, anlama gibi konularda yeterlilik kazandırılır. Staj programı için herhangi bir dil seviyesi zorunlu değildir. Ancak staja başlayabilmek için belli seviyede İngilizce becerisi kazanmanız gerekecektir.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank