Bilgi İste

ST GILES

ST GILES

ST GILES DİL OKULU

Her yıl 100 farklı ülkeden 14000’den fazla öğrenciye 3 ülkede İngilizce eğitim veren kurum bugün 60.yılını devirmektedir. Eğitimdeki kalitesini ve bilinirliğini kanıtlamış olan ST Giles her yaşa ve her ihtiyaça yönelik programlar oluşturmuştur.
Amerika haricinde İngiltere ve Kanada’da şubeleri bulunmaktadır.

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Teacher Training Kursları
  • Gençler için İngilizce

ST GILES Amerika Dil Okulları

ST GILES NEW YORK DİL OKULU

450 öğrenci kapasitesi ve 32 sınıfı ile 5.caddede eğitim veren ST Giles New York Empire State Binası’nın yanında yer alır. Lokasyonu ve kalitesi tartışılmaz en iyi okullardan biri olan ST Giles yıllardır ELT’nin en çok tercih edilen okullarının başında gelir.12 kişilik sınıflarda eğitim alan öğrencilerimiz akademik hedefleri doğrultusunda en uygun programa yönlendirilir ve eğitimlerini başarı ile tamamlamaları beklenir. Ders dışı sosyal programlara yönlendirilen öğrenciler aynı zamanda Amerikan Rüyası’nı yaşama fırsatı bulurlar.

ST GILES SAN FRANCISCO DİL OKULU

390 öğrenci kapasitesi ve 37 sınıfı ile Market Street’te tarihi bir binada yer alan ST Giles San Francisco dil okulu modern teknoloji ile tüm dünyadan gelen öğrencilere kaliteli İngilizce eğitimini vaat eder. Çoğunlukla İsviçre, Japonya, Fransa, Tayland, Kore ve İtalya’dan gelen öğrencilerin oluşturduğu sınıflarda heterojen bir yapı vardır. Merkezde CELTA gibi Teacher Training kurslarına da yer verilmektedir. Başlangıçtan en ileri seviyeye kadar olan programlara katılmak için en yakın şubemizden destek alabilir, hiçbir ücret ödemeden ELT kayıt ve vize danışmanlığından yararlanabilirsiniz.