Bilgi İste

EMBASSY ENGLISH

EMBASSY ENGLISH

EMBASSY ENGLISH AMERİKA DİL OKULLARI

Yılların deneyimini teknoloji ile birleştiren Embassy English Dil Okulları Amerika’nın yanı sıra İngiltere, Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda’da eğitim vermektedir.

Beş̧ defa Yılın Zincir Okulu seçilmesi sebebiyle 2015 yılında Super Star Award ödülünü alan ilk dünya çapında İngilizce dil okuludur.

Embassy English‘in tüm lokasyonlarında eğer derslere katılımınız tam ise ve ev ödevlerinizi zamanında teslim ediyorsanız fakat dilediğiniz sürede hedeflerinize ulaşamamış iseniz paranız iade ediliyor. Son zamanlarda Türk öğrencilere sunulan kampanyalar ile öne çıkan dil okulu, ELT öğrencilerinin de her zaman ilk tercihlerinden.

Siz de programınızı seçin ve en yakın şubemiz ile iletişime geçin.

Embassy English ile

 • İngilizce öğrenmeye başlayın
 • Benzersiz bir seyahat ve eğitim deneyiminin tadını çıkarın
 • Hedeflediğiniz İngilizce düzeyine garanti olarak ulaşın
 • Dünyanın her yerinden arkadaşlar edinin

Embassy Dil Kursları

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Sınav Hazırlık
 • Üniversite Hazırlık
 • Yaz Kampları
 • İş İngilizcesi
 • Seyahat ve Kültür İngilizcesi

EMBASSY ENGLISH BOSTON DİL OKULU

Amerika’da üniversite ve kolejleri ile tanınan bu eğitim şehrinde eğitim almak isteyen öğrencilerin sıklıkla karşılaştığı kurumlardan biri Embassy Boston’dır. Yıllardır öğrenci ağırlayan merkez müdürü uluslararası öğrencilerin nelere ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyor ve müfredat, aktivitelere buna göre düzenleniyor. Boston’da üniversite okumak isteye öğrenciler Embassy’de Üniversite Hazırlık programından geçtikten sonra akademik departman tarafından başvuruları yapılıyor.

EMBASSY ENGLISH LONG BEACH

Kaliforniya eyaletinde Hollywood ya da Los Angeles gibi çok tercih edilen şehirlere yakın bir yerde İngilizce eğitimi almak isterseniz Long Beach harika bir alternatif olacaktır.

ELT Tavsiyesi: Long Beach Akvaryumuna gitmeden ve Disneyland’ da eğlenmeden geri dönmeyin!

EMBASSY ENGLISH NEW YORK

30 yıldır New York’ta eğitim veren merkez Times Meydanı’na çok yakın mesafede yer alıyor. Ders dışında öğrenciler alışveriş merkezlerini ziyaret ediyor, yeni arkadaşlar ediniyor ve dünyanın merkezi New York’ta İngilizce pratik yapıyor. Sınav hazırlık programlarında da çok başarılı olan kurum Türk öğrencilere de garantili İngilizce eğitimi sunuyor.

Konaklama olarak yurt seçeneklerini değerlendirmeniz en doğru seçenek olacaktır.

EMBASSY ENGLISH SAN DIEGO

Kaliforniya eyaletinin sörf merkezinde İngilizce öğrenmek ister misiniz? Sıcak iklimi ve Amerikan sahil hayatını yaşamak isteyenlere kucak açan Embassy San Diego merkezinde hedeflerinize en kısa zamanda ulaşmak mümkün. 18 yaşından büyük öğrenciler tüm programlara katılabilir. Konaklama olarak ise aile yanı alternatifini değerlendirmenizi mutlaka öneriyoruz.

EMBASSY ENGLISH SAN FRANCISCO

English in Action programı ile öne çıkan merkezde gerçek Amerikan iş dünyasından deneyim elde edebilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. San Francisco’nun tam merkezinde yer alan Embassy English modern sınıfları ve deneyimli kadrosu ile her zaman en iyilerden!