Bireysel Yaz Okulları

9-19 Yaş aktiviteli yaz okulu programları öğrencilerimize hem unutulmaz bir yaz tatili, hem yoğun bir İngilizce pratiği hem de özgüven duygusu sağlıyor.

İngiltere Yaz Okulları 

Yaz okulu seçeneklerinin en geniş ve geleneksel olduğu İngiltere'de size birçok seçenek sunuyoruz. Londra, Cambridge, Oxford, Bournemouth seçeneklerden bir kaç tanesi.

İngiltere Yaz Okulları

Amerika Yaz Okulları 

New York, Florida ve California eyaletlerinde düzenlenen yaz okulu programlarımızda öğrenciler İngilizce pratiği yaparken unutulmaz bir Amerika macerası yaşıyorlar.

Amerika Yaz Okulları

Malta Yaz Okulları 

Akdenizin en küçük ve sevimli ülkesi Malta, yaz okulu için deniz, güneş, ve İngilizceyi mükemmel birleştiriyor. Öğrencilerimiz Malta'da İngilizce dolu unutulmaz bir yaz tatili geçiriyor.

Malta Yaz Okulları

Fransa Yaz Okulları 

12-17 yaş öğrencilerimiz için Nice'de deniz kenarında mükemmel bir yaz tatili ve Fransızca eğitim paketi bir arada. Keyifli bir öğrenim süreci sizi bekliyor!

Fransa Yaz Okulları

Almanya Yaz Okulları 

Almanya yaz okulu programlarında öğrencilerimiz hem güzel bir yaz tatili geçiriyor hem de Avrupa'nın en çok konuşulan dilini öğreniyor. Haydi, şimdi sıra sizde.

Almanya Yaz Okulları

Avrupa Yaz Okulları 

Yaz okulu deneyimini farklı diller öğrenerek değerlendirmek isteyenlere İspanya, Almanya, Fransa, İtalya ve İsviçre yaz okulu seçeneklerimizi sunuyoruz.

avrupada yaz okulları

Konaklama

Güvenlik

Öğrencilerimize yaş gruplarına göre 2 tip konaklama seçeneği sunulur. Aile yanı konaklama ya da yurt konaklaması. Her iki konaklama seçeneğinde de öğrencilerin güvenlik ve beslenme düzenleri öncelikle dikkat edilen unsurlardır.

DevamıYaz Okulları konaklama

Program boyunca öğrencilerimzin güvenliğini temin amacıyla birçok tedbir alınmaktadır. Her öğrencimize kaza ve seyahat sigortası yapılır. Öğrencilerimiz grup olarak götürülür ve her 15 kişilik öğrenci grubuna bir ELT grup lideri eşlik ederek koordinasyonu sağlar.

DevamıAmerika Yaz Okulları

Dil eğitimi

Gezi ve Faaliyetler

Yaz okullarımıza katılan öğrencilerimiz iilk gün yapılan seviye tespit sınavından sonra kendilerine en uygun olan karma gruplarda eğitime alınırlar. Grupların çok uluslu yapısının bozulmamasına özellikle önem verilmektedir.

DevamıAmerika Yaz Okulları

Genellikle standart bir aktivite programında haftada 1 tam gün 1 yarım gün kampus dışı gezi yapılır. Bu geziler okulun tahsis edeceği aktivite liderleri ve rehberler tarafından organize edilir.

DevamıAmerika Yaz Okulları
yaz okulları
yaz okulları