Mersin Work and Travel Şirketleri

Mersin ve komşu illerden Work and Travel başvurusu yapan öğrenciler için de en güvenilir seçenek ELT.

ELT kalite ve güvencesinden vazgeçmeyin!

ELT ile Work and travel başvurusu yapabilirsiniz.

Son yılların en populer gençlik programı olan Work and Travel’a katılıp, unutulmaz bir Amerika macerası yaşamak istiyorsanız, ELT size çok yakın. Türkiye’nin en büyük zincirlerinden biri olan ELT güvencesinde bir Work and Travel deneyimine Mersin’den katılabilirsiniz. ELT size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

ELT Türkiye’nin en güvenilir ve en kaliteli markalarından biridir!

2000 yılından beri faaliyet gösteren ELT, İstanbul, Ankara ve İzmir şubeleri ile, Türkiye çapında binlerce öğrenciye work and travel ve diğer eğitim programları için danışmanlık hizmeti verdi ve büyük oranda memnuniyet oluşturdu. Bu zincire geçtiğimiz yıllarda Mersin ve Adana da eklendi.

Çok geniş sponsor ve işveren portföyü sayesinde iş sıkıntınız olmayacak!

Yılların getirdiği deneyim ve Türkiye pazarındaki konumu nedeniyle Amerika’nın önemli sponsor kuruluş ve büyük işverenlerinden birçoğu ELT ile işbirliği yapıyor. Bu çok sayıda iş be bölge seçeneği demek. ELT ile iş sıkıntınız olmaz.

ELT iş fuarlarında garantili yerleştirme hizmeti.

En güvenli work and travel deneyimi için işvereniniz ve sponsor kuruluş yetkilisiyle doğrudan görüşmek çok önemli. ELT öğrencilerine tüm iş seçenekleri için bu imkanı veriyor ve öğrencilerini işverenlerle fuar ortamında tanıştırıp, garantili ve güvenceli yerleştirme hizmeti veriyor.

İyi ve sorunsuz bir Amerika macerası için, kaliteli ve güvenilir bir markanın güvencesine ihtiyacınız var. Küçük indirim ve gerçek dışı kampanyalar uğruna bu kalite ve güvenceden vazgeçmeniz size, hem gitmeden önce hem de gittikten sonra büyük zararlar olarak dönebilir. ELT sizde sorunsuz ve verimli bir work and travel deneyimi vaad ediyor.

Etiketler: , ,
yurtdışında eğitim
yurtdışı eğitim