Learn and Travel

lernand and travel

Bu yaz hem gezin hem dil öğrenin!

Work and Travel programına katılmak istiyorsun ancak İngilizcen yeterli değil mi?
İngilizce seviyen yeterli ancak çalışmak yerine eğitim alıp gezmek mi istiyorsun?
Öğrencisin ve yazın boş vaktini hem İngilizce öğrenerek hem de gezerek değerlendirmek ister misin?
Learn and Travel ile keyifli ve dolu dolu bir yaz sizin elinizde! Sizin için hazırladığımız mükemmel dil paketleri ile bu yaz hem dil öğrenin, hem de yazın keyfini yurtdışında çıkarın! ELT, Amerika'dan İrlanda'ya, İspanya'dan İtalya'ya bir çok ülkede eğitimin, konaklaman, gezi programını senin için planlıyor!

Yabancı dil konusunda çekingenliğinizi atın!

Learn and Travel programında alacağınız dil eğitimi ile konuşurken yaşadığınız sıkıntıları aşın! Öğrenmek istediğiniz dili yerinde öğrenerek "Anlıyorum ama konuşamıyorum" klişesinden kurtulun!


dil okulu Dünyaca ünlü prestijli okullarda eğitim!
dil okulları Ekonomik fiyatlar!
yurtdışı dil okulu Çok kültürlü bir atmosferde kaliteli dil eğitimi (Başlangıç seviyesinden İleri seviyeye kadar)
yurtdışında dil okulu Esnek başlangıç tarihleri!
yurtdışında dil eğitimi Farklı konaklama seçenekleri!
learn and travel Popüler şehirlerde, genellikle şehir merkezinde eğitim!
ücretsiz dil okulu Ücretsiz danışmanlık hizmeti!

Amerika

Amerika'da 1,2 ve 3 aylık Learn and Travel Paketleri İçin Şimdiden Yerinizi Ayırtın!

ameridaka dil okulu, abd dil okulları

Miami, Los Angeles, New York ve Boston'daki okullarımızda dil eğitiminin yanında eğlenceli bir yaz sizleri bekliyor. Amerika'nın en meşhur bu 4 şehrinde İngilizce eğitim alırken aynı zamanda bu şehirlere özgü gezilecek yerleri yeni arkadaşlarınızla birlikte keşfedeceksiniz..

Amerika sayfası için tıklayınız

İngiltere

İngiltere'de Londra'da eğitim, Oxford, Brighton ve Cambridge'e gezi!

londra dil okulları

İngiltere'nin başkenti Londra'da gezmeye ayıracağınız bol bol vaktiniz olacak, ancak sizin için hazırladığımız özel pakette sadece Londra değil aynı zamanda Oxford, Brighton ve Cambrige'i de gezeceksiniz.

İngiltere sayfası için tıklayınız

Malta

Malta, İngilizce Eğitimi ile Kültürü, Denizi, Güneşi ve Eğlenceyi birleştiriyor, ve çok cazip fiyatlarla Learn and Travel imkanı sunuyor!

maltada dil okulu

Başta Avrupalı öğrenciler olmak üzere, tüm Dünya'dan öğrencilerin tercihi Malta'da alacağınız İngilizce eğitiminin yanı sıra, ada su sporları için de ideal bir yer. Kendi bünyesinde yapabileceğiniz aktivitelerin dışında çevre adalara ve İtalya'ya da gemi ile yapılan gezilere katılabilirsiniz.

Malta sayfası için tıklayınız

İrlanda

Köklü tarihi ve mükemmel doğasıyla İrlanda'nın kalbi Dublin'de dil eğitiminizin tadını çıkarın!

irlanda'da dil okulu, dublin dil okulları

İrlanda'nın başkenti Dublin'de uygun fiyatlarla dil eğitimi alırken bol bol gezeceksiniz. Sizin için hazırlanan Learn & Travel paketlerinde herşey düşünüldü, uçak biletinizi alıp yolculuğunuza hazırlanmanız yeterli.

İrlanda sayfası için tıklayınız

Almanya

Almanca Almanya'da öğrenilir! 8 ve 12 haftalık Learn & Travel programlarıyla bol bol pratik yapabileceksiniz.

almanyada dil okulu

Almanca öğrenmek isteyenlerin en büyük sorunu kendi ülkelerinde pratik yapma şanslarının olmamasıdır.

8 ve 12 haftalık Learn & Travel seçenekleri Alman dili ve kültürüyle iç içe olmak için en iyi seçimler..

Almanya sayfası için tıklayınız

İtalya

Roma, Milano, Venedik.. İtalya'nın en ünlü şehirleri dil öğrenmek isteyen gezginleri bekliyor!

italyada dil okulu

Sanat, Heykel, Resim, Doğa, Tarih ve Modanın merkezi İtalya'nın başkenti Roma'da, İtalyanca öğrenirken yemek yapacak, tarihin ve sanatın büyüsüne kapılacaksınız! Dünyanın en merak edilen şehirlerinden Venedik'te gondollar, Milano'da moda etkinlikleri ve daha nicesi..

İtalya'da Learn & Travel programı yılın her döneminde en çok tercih edilenlerden.

İtalya sayfası için tıklayınız

Rusya

Rusça'yı yerinde öğrenin! St Petersburg ve Moskova'da Learn and Travel!

rusyada dil okulları

Günümüzde Popüler bir dil haline gelen Rusça'yı yerinde öğrenin, aynı zamanda St Petersburg ve Moskova'nın eşsiz güzelliklerini keşfedin!

Rusya sayfası için tıklayınız

İspanya

İspanya'da Hem İspanyolca Hem Siesta!

ispanya dil okulları

Barcelona, Madrid, Malaga'da İspanyolca öğrenirken, Avrupa'nın müziği, mimarisi ve futbolu ile öne çıkan bu ilginç ülkede keşfe çıkın!

İspanya sayfası için tıklayınız

Fransa

Paris'te Learn and Travel!

fransada dil okulları

Dünya'da en çok turistin ziyaret ettiği şehirlerden biri olan Paris'i, kendi dilinde keşfedin. Bir yandan Fransızca öğrenirken, boş vakitlerinizde Şanzelize'de, Concorde'da turlayın.

Fransa sayfası için tıklayınız

Japonya

Japonya’ya gitmek artık çok kolay ! Başkent Tokyo ve diğer şehirlerde Japon dilini öğrenirken, teknoloji ve doğanın uyumuna hayran kalacaksınız!

fransada dil okulları

Japonya’da dil eğitimi almak ve gezmek için Genki ulusararası dil okullarında 20 haftaya kadar dil eğitimi alabilirsiniz. Manga çiziminden, Japon sinemasına, Japon yazım ve süsleme sanatlarına kadar bir çok aktiviteyi yerinde uygulayabileceksiniz. Üstelik vize yok!

Japonya sayfası için tıklayınız

Sizin için en uygun program hangisi?

Work and Travel & Learn and Travel Karşılaştırması

Work and Travel Learn and Travel
Nedir?
Amerika’da kısa dönemli çalışma programıdır. Öğrenciler 3 ay çalıştıktan sonra ABD sınırları içinde 1 ay gezme hakkını kullanırlar. Yalnız üniversitelerimizin akademik takvimleri bu 1 ay seyahate izin vermemektedir. Bu yüzden öğrenciler 1 hafta gibi kısa bir sürede seyahat ederler. Amerika, Kanada, İngiltere ve Malta gibi ülkelerde kısa dönemli dil eğitim programlarıdır. Süresi çok esnektir. Her pazartesi öğrenciler eğitimlerine başlayabilirler. Eğitimi tamamladıktan sonra vize bitimine kadar seyahatlerini uzatabilirler.
Nasıl?
Çalışma programı olduğu için katılımcılar daha zor koşullar altında bulunurlar. İşverenden ya da diğer katılımcılardan ilgi beklenilmemesi gerekir. İş aksatılırsa katılımcının işten çıkartılması ve ülkesine geri dönmesi gerekir. Bu da tüm masrafların yanmasına neden olur. Öğrenci müşteri kategorisindedir. Beklenmeyen durumlarda her konuda 7/24 okul öğrenci işlerinden destek alır ve istenmeyen durumu düzeltmek adına her türlü değişiklik hakkı vardır.
Özellikleri
Dil geliştirme ya da İngilizce öğrenmeye dayalı bir program değildir. Esas olan verilen işi tamamlamaktır. Genellikle öğrenciler kendi milletinden gruplar halinde gönderilir. Bu yüzden çalışma ortamı ve konaklamada öğrenciler Türk öğrencilerle beraber kalır ve dil pratiği açısından sağlıklı değildir. Haftada en az 20 saat İngilizce eğitim alırsınız. Milletler arasında heterojen bir karışım vardır. Öğrenci okul sonrası İngilizce pratiğini yapabilir. Konaklamalarda ise öğrenciler Türk öğrencilerle kalmazlar. Hatta dilerlerse ana dili İngilizce olan bir ailenin yanında yarım pansiyon hizmet alabilirler. Bu da kültüre adapte olmak için çok faydalıdır.
Program Fiyatı?
Work and Travel çalışma programı olmasına rağmen maliyetli bir programdır. Program ücreti, uçak bileti, vize masrafları ve ilk ay konaklama ödemesi ile toplamda 4455 USD gibi bir bütçe gerektirir. Ekte WAT maliyetlerini inceleyebilirsiniz. Work and Travel maliyeti ile Amerika, İngiltere, Kanada’da 1 ay, Malta’da 2 ay eğitim almanız mümkündür. Bu eğitim sonunda ileride özgeçmişinize koyabileceğiniz dil sertifikası de alırsınız.
Ek Masraflar
Work and Travel program lokasyonları genellikle öğrencilerin geçinebileceği küçük şehirlerdir. Saat ücretleri 8 USD civarındadır. Ve bu ücret ancak aylık giderleri çıkarmaya yeter. Travel döneminde popular bölgelere gitmek için de ekstra aileden destek talep edilebilir. Dil okullarının hepsi şehir merkezinde ve popüler yerlerdedir. Bu yüzden kısa dönem de olsa öğrenciler ülkenin en iyi şehirlerinde bulunurlar. Hafta sonları da okul turlarına katılarak boş zamanlarını verimli değerlendirme imkanları olur. Bu yüzden ekstra seyahat maliyeti çıkmaz.

Learn and Travel programına erken kayıt olmanın avantajlarından mutlaka yararlanın..!

Erken kayıt olmak sürpriz indirimlerin yanı sıra rahatlık demek. İşlemlerinizi erkenden halletmeniz size konaklama seçiminde öncelik kazandırır, vizede yaz yoğunluğuna yakalanmadan erkenden vizenizi halledersiniz, aynı zamanda uçak biletinizi son dakikada almayarak kazançlı çıkarsınız.

 

tsk eğitim vakfı