Bilgi İste

İrlanda'da Dil Okulları

İrlanda, İngilizce eğitimi alırken çalışmak isteyenlerin ilk tercihlerinden...

İrlanda'da Dil Okulları

İrlanda, İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler ve genç profesyoneller için son yıllarda önem kazanmıştır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilere ekonomik eğitim fırsatı sunan İrlanda'nın dil okulu yelpazesi de çok geniştir. İster şehir merkezinde ister üniversite kampüsünde İngilizce dil eğitimi alabilirsiniz.

İrlanda Dil Okulları Kalitesi

İrlanda Dil okulları MEI tarafından sürekli olarak denetlenmektedir. Bunun yanı sıra anlaşmalı olduğumuz uluslararası dil kurumlarının öğretmenleri ve yöneticileri de belli akreditasyonları ve sertifikaları almaları gerekmektedir.

Teknoloji Şehri

İrlanda şehirlerinden Dublin, bilişim dünyasının ve internet devlerinin Avrupa başkenti olarak kendini kanıtlamıştır. Google, Facebook, Zynga, E-Bay, Linkedin gibi şirketlerin Avrupa ofisleri Dublin'dedir. Bu yüzden yurtdışında kariyerine yön verecek yeni mezunlar ve girişimciler için önemli bir şehirdir.

Neden İrlanda'yı tercih etmeliyim?

Eğer uzun dönem İngilizce programını düşünüyorsanız İrlanda dil okulları tam size göre. Çünkü 25 hafta üstü programlarda haftada 20 saat part-time yasal çalışma hakkınız vardır. İş bulduğunuz takdirde okulda aldığınız dil eğitimini pratik yapabilecek ve yurtdışındaki kültüre çok daha kolay adapte olabileceksiniz.

Türk oranının diğer ülkelere göre daha az, para biriminin Euro ve İrlanda halkının misafirperver olması giden öğrencilerin memnuniyet oranını arttırmış ve ülkelerine döndüklerinde İrlanda'da dil okulu düşünen öğrencilere referans olmasını sağlamıştır. Böylece İrlanda aksanı korkusu ortadan kalkmış, İrlanda İngilizce için en doğru seçeneklerden biri olmuştur.

ELT İle İrlanda'da İngilizce Zamanı!

Siz de İngilizce'nin merkezlerinden biri olan İrlanda'da dil eğitimi almak istiyorsanız ELT ile irtibata geçebilir ve temsilcisi olduğumuz okulların promosyonlarından ekstra hiçbir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Profesyonel kadromuzla ve tecrübelerimizle en doğru okulu sizler için bulmaktan mutluluk duyacağız.

  • ELT, dünyanın dört bir tarafından gelen öğrenciler için her gün farklı şeyler öğrendikleri, farklı kültürleri keşfettikleri bir ev gibi. Öğretmenlerle ilgili en güzel şey farklı seviyelerdeki

    Mesut Demirci - New York

  • Şimdi İngilizce konuşurken çekingen hissetmiyorum. Dahası, insanların önünde konuşma yapabiliyor ve şaka da yapabiliyorum. İngilizce yeteneklerim bana işimde yardımcı oluyor.

    Ümit Demirci - New York

  • Ders aralarında arkadaşlarınızla sohbet ediyorsunuz ve şakalar yapıyorsunuz, ve bütün arkadaşlarınızın farklı ülkelerden, kültürlerden ve

    Yiğit Demirci - New York

İrlanda Dil Okulları Listesi

ELT Yurtdışı Eğitim olarak İrlanda'daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye'de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları

Okullar Şehir Açıklama
GRIFFITH COLLEGE Cork, Dublin, Limerick İrlanda'da kampüs içi eğitim ile öne çıkan dil eğitimi kurumlarından biri.
ATLAS LANGUAGE SCHOOL Dublin İrlanda dil okulları içinde kendini kanıtlamış köklü dil okulu
KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH Dublin Uluslararası zincir dil okulu
EMERALD CULTURAL INSTITUE Dublin İrlanda dil okulları arasında son yıllarda süreki ödül alan başarılı kurum
CES Dublin 30 yıllık deneyimi ile İrlanda'da saygın dil okullarının başında gelir

Konaklama çözümleri

ELT olarak ön görüşmemizde öncelikle sizi tanıyoruz. Alışkanlıklarınız, kişilik özellikleriniz ve bütçeniz doğrultusunda size en uygun konaklama seçeneklerini sunuyoruz.
Aile yanı konaklama, öğrenci yurtları ya da paylaşımlı apart daireler seçeneklerini beraber değerlendiriyoruz.

Senin için en uygun ülke hangisi?

Bilgi İste