Bilgi İste

İrlanda'da Dil Okulları

İrlanda, İngilizce eğitimi alırken çalışmak isteyenlerin ilk tercihlerinden...

İrlanda'da Dil Okulları

İrlanda, İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler ve genç profesyoneller için son yıllarda önem kazanmıştır. Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilere ekonomik eğitim fırsatı sunan İrlanda'nın dil okulu yelpazesi de çok geniştir. İster şehir merkezinde ister üniversite kampüsünde İngilizce dil eğitimi alabilirsiniz.

Neden İrlanda Dil Okulları?

İrlanda dil okulları, sahip oldukları yüksek eğitim standartları, ekonomik fiyatları, çok sayıdakı program ve dil okulu alternatifi ile son yıllarda popüler olmaya başlamış bir lokasyondur. İrlanda Dil okulları, MEI tarafından sürekli olarak denetlenmektedir. Bunun yanı sıra anlaşmalı olduğumuz uluslararası dil kurumlarının öğretmenleri ve yöneticileri de belli akreditasyonları ve sertifikaları almaları gerekmektedir.

Teknoloji Şehri

İrlanda şehirlerinden Dublin, bilişim dünyasının ve internet devlerinin Avrupa başkenti olarak kendini kanıtlamıştır. Google, Facebook, Zynga, E-Bay, Linkedin gibi şirketlerin Avrupa ofisleri Dublin'dedir. Bu yüzden yurtdışında kariyerine yön verecek yeni mezunlar ve girişimciler için önemli bir şehirdir.

İrlanda'da İngilizce Eğitimi

Eğer uzun dönem İngilizce programını düşünüyorsanız İrlanda dil okulları tam size göre. Çünkü 25 hafta üstü programlarda haftada 20 saat part-time yasal çalışma hakkınız vardır. Bu sayede hem aldığınız dil eğitimi ile pratik yapabilecek ve yurtdışındaki kültüre çok daha kolay adapte olabilecek, hem yurtdışında iş deneyimine sahip olacak hem de masraflarını karşılayabileceksiniz.

Türk oranının diğer ülkelere göre daha az ve İrlanda halkının misafirperver olması giden öğrencilerin memnuniyet oranını arttırmış ve ülkelerine döndüklerinde İrlanda'da dil okulu düşünen öğrencilere referans olmasını sağlamıştır. İrlanda dil okulları hakkında bir çok yerde olumlu yorumla karşılaşmanız mümkündür. İrlanda, İngilizce için en doğru seçeneklerden biridir.

ELT İle İrlanda'da İngilizce Zamanı!

Siz de İngilizce'nin merkezlerinden biri olan İrlanda'da dil eğitimi almak istiyorsanız ELT ile irtibata geçebilir ve temsilcisi olduğumuz okulların promosyonlarından ekstra hiçbir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Profesyonel kadromuzla ve tecrübelerimizle en doğru okulu sizler için bulmaktan mutluluk duyacağız.

  • Öğretmenlerin tümü inanılmaz profesyonel. Derslerde asla sıkılmıyorsunuz. Kelime öğrenme oyunları sayesinde kelime bilginizi eğlenerek geliştiriyorsunuz.

    Mehmet Yazıcı - Dublin

  • ELT'yi seçmekle en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Dil eğitim tamamlanana kadar daima yanımda oldular, tüm aşamalarda yakında ilgilendiler.

    Osman Ekinci - Cork

  • Dublin benim için harika bir deneyimdi! Dil eğitimine sıfırdan başladım ve inanılmaz bir gelişme gösterdim. Sadece İngilizce öğrenmekle kalmadım, aynı zamanda bu muhteşem ülkeyi öğrendim ve harika insanlarla tanıştım

    A.Selim Korkmaz - Dublin

  • D

İrlanda'da En İyi 5 Dil Okulu

ELT Yurtdışı Eğitim olarak İrlanda'daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları

Okullar Şehir Açıklama
GRIFFITH COLLEGE Cork, Dublin, Limerick İrlanda'da kampüs içi eğitim ile öne çıkan dil eğitimi kurumlarından biri.
ATLAS LANGUAGE SCHOOL Dublin İrlanda dil okulları içinde kendini kanıtlamış köklü dil okulu
KAPLAN INTERNATIONAL ENGLISH Dublin Uluslararası zincir dil okulu
EMERALD CULTURAL INSTITUE Dublin İrlanda dil okulları arasında son yıllarda süreki ödül alan başarılı kurum
CES Dublin 30 yıllık deneyimi ile İrlanda'da saygın dil okullarının başında gelir

Konaklama çözümleri

ELT olarak ön görüşmemizde öncelikle sizi tanıyoruz. Alışkanlıklarınız, kişilik özellikleriniz ve bütçeniz doğrultusunda size en uygun konaklama seçeneklerini sunuyoruz.
Aile yanı konaklama, öğrenci yurtları ya da paylaşımlı apart daireler seçeneklerini beraber değerlendiriyoruz.

Senin için en uygun ülke hangisi?

Bilgi İste