İngilterede Yüksek Lisans

İngiltere'de Yüksek Lisans Eğitimi

İngilterede yüksek lisans eğitimi ile geleceğinize büyük bir yatırım yapın!

Kaliteli eğitim ve prestijli diploma denilince akla ilk gelen ülkelerden biri her zaman İngiltere olmuştur. İngilterede yüksek lisans eğitimi almak, Türkiye'de aldığını lisans diplomasını çok daha değerli hale getirecek. İngilterede master yapmış biri olarak çok daha donanımlı, farklı ve tercih edilen bir aday olarak kariyer yolculuğunuzda emin adımlarla yürüyebileceksiniz.

İngilterede yüksek lisans 1 yıl sürüyor. Bu hem zaman hem de maliyetten tasarruf demek!

Yüksek lisans eğitimi için İngiltere'nin dünya çapında çok tercih ediliyor olmasının temel nedenlerinden biri de eğitim süresinin 1 yıl olmasıdır. Özellikle ABD, Kanada yada diğer Avrupa ülkeleriyle kıyaslandığında bu özelliği İngiltereyi hem süre hem de maliyet olarak cazip ve avantajlı kılmaktadır.

İngiltere'de yüksek lisans eğitimi almanın maliyeti, vakıf üniversiteleriyle aynı!

İngiltere'de yüksek lisans eğitimi bir yıl, vakıf üniversitelerinde ise genellikle iki yıl sürüyor. Toplam maliyetler göz önünde bulundurulduğunda yüksek lisans eğitimini İngiltere'de almak hem maliyet, hem de kariyer hedefleri bakımından daha doğru ve mantıklı bir seçimdir.

En doğru tercih: İngilterede yüksek lisans

İngiltere sadece sanat ve kültür değil aynı zamanda ülkenin her yerine yayılmış üniversiteleri ile bir eğitim merkezidir. Her yıl binlerce uluslararası öğrenci, kaliteleriyle ünlü İngiliz Üniversitelerine, yüksek lisans eğitimi almak başvurmaktadır. İngilterede yüksek lisans sizin için de en doğru tercih olabilir.

İngilizceniz yeterli değilse üzülmeyin. Pre-master programları sizi İngilterede yüksek lisans eğitimine hazırlıyor.

İngilterede yüksek lisans programlarına direk olarak başlayabilmeniz için not ortalamanızın yanı sıra İngilizce seviyeniz de önemlidir. Bu durumda olan öğrenciler de düşünülmüş ve yeterliliklerini sağlayabilecekleri Pre-Master ve Pre-MBA programları İngilterede alacağınız eğitim seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Bu sayede yüksek lisans eğitiminize başlayabilmeniz için gerekli yeterliliğe sahip olabileceksiniz.

ELT kalite ve tücrübesiyle, en doğru kararı verecek, başvuru süreçlerinizi başarıyla tamamlayabileceksiniz.

İngilterede yüksek lisans almak için çıkacağınız akademik yolculuğun her aşamasında ELT güvencesini hissedeceksiniz. Hedefleriniz, yeterlilikleriniz, potansiyeliniz ve bütçenize en uygun seçeneklerin belirlenmesiyle başlayacak olan hizmetlerimiz , eğitiminize başlayıncaya kadar her süreçte devam edecek.

ingilterede yüksek lisans
ingilterede yüksek lisans