Bilgi İste

2018 Şubat Döneminde Eğitiminize Başlayabileceğiniz Ülke ve Bölümler

2018 Şubat Döneminde Eğitiminize Başlayabileceğiniz Ülke ve  Bölümler

Polonya Üniversiteleri

Üniversite Derece Açıklama
Varşova Teknik Üniversitesi Hazırlık İngilizce seviyesi B-1’e yakın olan öğrencilerimiz 9330 PLN (2280€) ücretle yarım dönem İngilizce hazırlık eğitimi alarak bir sonraki dönemde lisans ya da master eğitimlerine başlayabilirler.
Varşova Teknik Üniversitesi Lisans Bilgisayar Bilimleri ve Telekomünikasyon Mühendisliği bölümlerine 15 aralık tarihine kadar başvurabilir ve doğrudan 1.sınıf eğitiminize şubat ayında başlayabilirsiniz.
Varşova Teknik Üniversitesi Master Çevre, Bilgisayar, Yapay Zeka, Fotonik, Enerji, Havacılık ve Uzay, Yönetim ve Üretim Mühendisliği bölümlerine yeterli İngilizce seviyesi olan öğrencilerimiz direkt başvurabilirler.
Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi (SWPS) Hazırlık 5 Ocak 2018 tarihine kadar başvuran öğrencilerimiz yarım dönem hazırlık eğitimi alabilir, yeterli olmaması durumunda hazırlık eğitimlerine devam edebilir, B-2 seviyesine gelirlerse bir sonraki dönem direkt lisans ya da master 1. sınıf başvurusu yapabilirler.
Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi (SWPS) Lisans İngilizce Dil Bilimi ve İngilizce + Almanca, İspanyolca, İtalyanca ya da Çince ve Uluslararası İşletme bölümlerinden dilediğinize yeterli İngilizce seviyeniz olması durumunda doğrudan başvurabilirsiniz.
Varşova Sosyal Bilimler Üniversitesi (SWPS) Master İngilizce dil bilimi bölümüne 5 Ocak 2018 tarihine kadar doğrudan başvurular kabul edilmektedir. IELTS gibi uluslararası sınav skoru olmayan öğrencilerimiz okulun online olarak düzenlediği sınava girebilirler.
Lazarski Üniversitesi Hazırlık 10 Ocak tarihine kadar şubat başlangıçlı İngilizce hazırlık başvuruları devam ediyor. 1 Dönem hazırlık ücreti 1600€ !
Wroclaw Üniversitesi Lisans Aralık ayı sonuna kadar Siyaset Bilimi bölümüne lisans başvuruları kabul edilmektedir.
Wroclaw Üniversitesi Master Siyaset Bilimi ve Avrupa Çalışmaları bölümlerine doğrudan başvuru için son tarih aralık sonu ! Yıllık eğitim ücreti sadece 3000€ !
Wroclaw Teknoloji Üniversitesi Master Polonya’nın en iyi teknik üniversitelerinden olan okulda kasım ayı sonuna kadar başvuru yaparak bu bölümlere şubat ayında başlayabilirsiniz ; Mimarlık, Biyoteknoloji, Kimya, İnşaat, Bilgisayar ve Robotik Mühendisliği, Ürün Yönetimi, Çevre ve Kalite Yönetimi, Yenlenebilir Enerji
Poznan Teknoloji Üniversitesi Master 30 Kasım 2017 son başvuru tarihli üniversitede şubat ayında başlayabileceğiniz bölümler; Mimarlık, Otomasyon ve Robotik, Kimya Teknolojisi, İnşaat, Elekronik-Telekomünikasyon, Makine ve Mekatronik Mühendisliği

Macaristan Üniversiteleri

Üniversite Derece Açıklama
International Business School (IBS) Hazırlık Orta ve üstü seviyede İngilizcesi olan ve eğitimlerini IBS’te devam ettirmek isteyen öğrencilerimiz için şubat ayı başlangıçlı İngilizce hazırlık programının son başvuru tarihi : 25 Aralık 2017
International Business School (IBS) Master IBS’in en popüler master programı Uluslararası İşletme için son başvuru tarihi 201 Aralık 2017’dir. Sadece 1 yıl master eğitimi alarak The University of Buckingham diplomasına sahip olabilir, İngiliz eğitim müfredatıyla kendinizi geliştirebilirsiniz.
Corvinus Üniversitesi Hazırlık Minimum A-2 seviyesinde İngilizce bilen adaylar için şubat başlangıçlı hazır programımıza son başvuru tarihi : 5 Aralık 2017
Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Hazırlık Minimum A-2 seviyesinde İngilizce bilen ve eğitimlerini Metropolitan Üniversitesi’nde devam ettirmek isteyen öğrencilerimiz için son başvuru tarihi 15 Ocak 2017’dir.
Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Lisans İngilizcesi yeterli olan ancak herhangi bir dil sertifikasına sahip olmayan adaylarımız okulun skype üzerinden yapacağı sözlü sınava katılabilir, yeterli bulunmaları halinde direkt lisans programlarına başvurabilirler. 5 Ocak son başvuru tarihli bölümlerimiz ; İşletme, Ticaret ve Pazarlama, İletişim ve Medya, Görsel Sunum ve Tasarım, Ulsulararası İşletme ve Ekonomi, Turizm ve Catering
Metropolitan Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Master 2018 şubat ayında master eğitiminize başlamak için İngilizce sertifikasına gerek yok, okulun skype üzerinde yapacağı sözlü sınavı geçmeniz yeterli ! Eğitim alabileceğiniz master bölümleri ; İletişim ve Medya, İş Geliştirme, Yönetim ve Liderlik ve Turizm İşletmeciliği
Peç Üniversitesi (Pécs) Master Applied Management (Uygulamalı Yönetim), Enterprise Development and Entrepreneurship (Kurumsal Gelişim ve Girişimcilik), Human Resources Counselling (İnsan Kaynakları Danışmanlığı) master bölümlerine 30 kasım 2017 tarihine kadar başvurabilirsiniz !Peç Üniversitesi (Pécs)

Almanya Üniversiteleri

Üniversite Derece Açıklama
New European College Master Münih’in kalbinde yer alan üniversitede Uluslararası İşletme Yönetim ve MBA gibi master programlarına son başvuru tarihi 30 Kasım 2017’dir.